- Lid sinds
- 30 nov 2005
- Berichten
- 11.970
- Waardering
- 1.015
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 126kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Das waar het is jimmy die altijd alles beslistda wist je nu toch al Snoob
Jimmy is oppermachtig en wij volgen gewoon...
Allemaal samen heil jimmy heil jimmy![]()
Das waar het is jimmy die altijd alles beslistda wist je nu toch al Snoob
Jimmy is oppermachtig en wij volgen gewoon...
Allemaal samen heil jimmy heil jimmy![]()

Wel toch leuk dat jij zoiets mag schrijven zonder reactie van de NSMB, tegen ons (niet leden) zouden ze zeggen stop met zeveren!!!!!!!!!![]()


), begrijp ik als je het gemiddelde antwoordniveau op dit forum bekijkt en heeft te maken met iemand die ooit eens ergens sprak over de "volgelingen van Jimmy", sindsdien durven we op training al eens te knielen voor "zijne hoogheid" en bereiden we een altaar voor (ter verduidelijking = weeral sarcasme
)... waarop we hem allemaal collectief droog in de ... (voor de Agnew-fans
)on topic terug aub: wat was er met Steve, ik had wel een strijd tussen jullie verwacht maar - no offence - ik had hem in dit deelnemersveld ongenaakbaar beschouwd, blok die doorweegde?
... Daardoor slechts 5de op dit onderdeel en byebye kans op overwinning. Conditioneel gezien stelde ik niets voor die dag en daar moet ik werk van maken! Persoonlijk ben ik wel tevreden over het resultaat want ik had op en al 2x strongman getraind. Maar dat zijn allemaal vijgen na Pasen, ik weet nu waar mijn zwakheden liggen en ik ga er alles aan doen om deze te werken.1. Mooi dat er zoveel jonge atleten de kans kregen te proeven van een sterke man wedstrijd.
2. Mooi, een wedstrijd die voor wat wendingen zorgde. De top lag dicht bij elkaar. Kevin de nieuwkomer schatte ik minder in, maar zo zie je maar dat je je kan vergissen. Heel sterk.
3. Mooi de prestatie van Steve. Iedereen ziet wel hoe sterk hij is, een wedstrijd hoeft niet noodzakelijk gewonnen te worden op alleen maar kracht. Ik had het gevoel dat hij zichzelf al als winnaar kroonde bij het begin. Spijtig, ja, maar is dat niet eigen aan een sportief event, niet de sterkste wint altijd. Er is geen twijfel aan dat Steve als er geen noodwendigheden uit onverwachte hoek opduiken de bovenhand gaat halen. Ik heb hem geregeld zien trainen voor powerlifting, met zo een inzet moet je wel resultaten boeken.
