Ga dit jaar wel weer aan het ijzer, maar voorlopig nog even mijn verloren cardiovorm opbouwen. Heb op mijn werk een weddenschap staan om een 5 Km onder de 20 minuten te lopen, mijn eigen doel is eigenlijk om sub 21 minuten te halen binnen een maand. Zal tijdens de CPC in Den Haag meedoen aan de 5 Km trimloop.
PR op de 5 Km is 19:31, maar dat is meer dan 10 jaar terug en zo'n 10 kilo minder lichaamsgewicht dan nu.
Zal overigens niet mijn cardiovorm opbouwen met hardlopen zelf, heb twee keer shinsplints gehad door hardlopen. Met mijn huidige gewicht is dat risico nog wat groter geworden. De opbouw de komende maand zal gebeuren op de roeimachine. Ben al ca een maandje bezig op mijn cardiovorm weer terug te krijgen na een periode van inactiviteit na mijn vakantie.
En ja hardlopen is een betere training om een trimloop te doen, maar kan zelf redelijk goed een omschakeling maken naar een andere activiteit als ik eenmaal wat vorm heb opgebouwd.
Eerste training die er toe doet heb ik gisteren afgewerkt :
30 minuten roeien, 7721 meter. Gemiddelde 1:56,4 per 500meter.
Komende weken 4 sessies per week gepland.