Basma
Huge Freak
- Lid sinds
- 5 jan 2014
- Berichten
- 9.225
- Waardering
- 5.883
- Lengte
- 1m89
- Massa
- 89kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
I love bro-science

OvertypenKan de trainingen helaas niet heel goed meer loggen ivm met de copyrights


Lijkt een beetje een paasdipje ben verschrikkelijk moe, vanavond wel traininen weer

Dat is gelukkig te verhelpen met even een nachtje inhalen


helaas krijg ik de weegschaal niet meer werkend, echter heb ik het gevoel dat ik al wat zwaarder ben geworden met iets minder vet. althans de shirts passen ineens niet echt goed meer.


xxlnutrition verkoopt wel wat basis shirt voor niet veel geld geloof ik.Iemand nog tips voor wat goedkope trainingsshirts? 5-10 euro
liefste niet te strak en niet zo'n fancy dun stofje, kan helaas op ali weinig meer vinden wat in mijn maat is.
xxlnutrition verkoopt wel wat basis shirt voor niet veel geld geloof ik.
Heren Sportkleding | XXL Nutrition
haha geen idee of je het sarcastisch bedoeld, maar iniedergeval bedankt man!
training zal ook meespelen maar ik ben er nog steeds van overtuigd dat deze voeding stukken beter is als wat ik eerst had, of het zozeer werkt omdat het om mijn bloedgroep gespecialiseerd is zullen we nooit achter komen maar het heeft zeker wat interessante voedingsmiddelen die eigenlijk erg gezond zijn, waaronder dingen als tofoe en peulvruchten.
Post je oude aanpak qua voeding en je nieuwe aanpak eens zou ik zeggen!
