Ik ook, gister een nitraatpotje om 3 uur 's nachts voor ons huis...Ik ben dan blij verrast gewekt te worden en kan er om lachen. Sfeer maken zeg ik dan

Ik ben dan ook wel een pyrofreak en vind dit de leukste dagen van het jaar. Net als een klein kind nog sta ik morgenavond de buurt onveilig te maken.
Over het dierenleed:
Ik heb een hond en had (helaas is hij net vertrokken naar de eeuwige jachtvelden) een kat. Ik ben van mening dat die overmatige schrikreacties van beesten
grotendeels zijn aangeleerd door de reacties van het baasje. Ik heb nooit problemen ondervonden met mijn hond en kat, omdat ze het wel gewend waren van mij. Natuurlijk schrikken beesten van het vuurwerk in hun jonge jaren, maar deze schrik neemt af als er geen aandacht aan geschonken wordt. Vice versa. Dit neem ik ook waar bij kennissen. Ik erger me echter wel aan mensen/kinderen die geen rekening houden met beesten die over straat lopen. Dat is kansloos en daar zeg ik wat van.
Succes met je beestjes in ieder geval.
Fijne jaarwisseling.