- Lid sinds
- 6 apr 2003
- Berichten
- 13.575
- Waardering
- 104
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 82kg
- Vetpercentage
- 7%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb gewoon een aanvraag pakket gevraagd, ingevuld en opgestuurd.

Zijn er hier mensen die keytrade bank gebruiken? Wat vinden jullie ervan is het beter dan binckbank ook met nieuws enzo?
jep jep aex short heeft het lekker gedaan
voor de rest ben ik vandaag ook long in de brent crude oil gegaan om me in te dekken tegen mn shorts enzo

Een negatieve week voor de beurzen en de USA trekt nu nog even goed door omlaag. Ze zouden nog kunnen gaan draaien vanavond maar eigenlijk heeft deze markt een capitulatiedag nodig. Alleen staan we daarvoor te dicht bij de toppen van de DJ, er moet eerst nog wat vanaf en dan een dag met enorme verkoopdruk waarbij echt alles in elkaar dondert. Nu is het een patroon van steeds lagere toppen en hertesten steunen, dat gaat een keer goed fout. Ga er zelf nu niet meer short op (had ik vorige week vrijdag moeten doen en bijna gedaan) maar het ritje omlaag kan nog wel heftig worden.
maar ik ga nog wel mss short gaan.. wel geen al te dichte SL want met een rate cut kan het (tijdelijk) weer ff omhoog schieten en dan terug zakken.. maar waarom ga jij niet meer short?groot gelijkmaar ik ga nog wel mss short gaan.. wel geen al te dichte SL want met een rate cut kan het (tijdelijk) weer ff omhoog schieten en dan terug zakken.. maar waarom ga jij niet meer short?
Omdat ik gewoon op 450 had moeten instappen en op de orderknop had moeten drukken vorige week vrijdag. Heb de niet klikken-ziekte de laatste tijd als ik een order wil opgeven. Ook al zat ik wel goed bij een cut-my-losses actie daarna. Maar drie keer nu achter elkaar iets hebben klaarstaan waarvan je overtuigd bent dat het de juiste actie is en dan toch het niet laten doorgaan is niet erg handig.
Heb expres nu niet meer gehandeld, zoveel goede ingevingen achter elkaar krijg je meestal ook weer niet. Dan worden de rest van de trades alleen maar een ramp.
maar ja als we dan echt in recessie gaan niet slecht gezind zijn omdat je nu niet short bent gegaan he
want dit is volgens mij nog maar het tipje van de sluier.. als die recessie er echt komt, gaat het pijn doenHahamaar ja als we dan echt in recessie gaan niet slecht gezind zijn omdat je nu niet short bent gegaan he
want dit is volgens mij nog maar het tipje van de sluier.. als die recessie er echt komt, gaat het pijn doen
Ik wacht nog wel even het herstelrallietje af omdat er volgende week niet echt veel macro-cijfers komen. Heb 1 ding wel geleerd en dat is geduld hebben. Jammer dat ik nu wat duizenden euro's misloop, maar shit happens.

Zit je met zoveel op de beurs? Ik wil geen getal weten, dat is voor veel mensen persoonlijk.. maar als je nu zegt dat je wat duizenden euro's misloopt.. dan zit je toch wel met een 10voud van wat ik heb op de beurs veronderstel ik![]()
Nee het valt wel mee eigenlijk, het waren gewoon zeer goede trades geweest als ik wat doortastender was geweest. Was in alle gevallen wel tussentijds uitgestapt maar dan nog praat je over 3 tot 4K winst over 3 trades gemeten. Ook al was 1 van die trades eigenlijk wel een uitgestopte trade, de AEX knalde onder de 430 en ik besloot zelf te verkopen. Direct er na knalt de hele shit omhoog om op 439 te sluiten. Tussen verkoop en die spike omhoog zat misschien 5 seconden.Op de beurs spelen wil ik later ook wel doen (als ik werk wel te verstaan). Niet teveel risico pakken, gewoon een deel van het loon opzij zetten om mee te spelen op de beurs. Ik heb zo al een paar keer een virtuele portefeuille gemaakt, en wat is het jammer dat dit niet echt was. Ik heb indertijd Nokia aandelen gekocht die nu 100 % meer waard zijn :s
goed om mee te beginne maar als je rendement groot begint te worden na tijdje heb je spijt dat het geen echte centjes zijn
(als je alles kwijt bent dan is het wat anders natuurlijk
)Lijkt me sterk dat dat op korte termijn zal gebeuren.
, verwacht aan het einde van deze dag een rendement van zeker 200%. 
Damn, dit gaat lekker!
Maandag in ING gestapt, nu dik 60% rendement, vanochtend nog wat Corp. Express erbij gekocht, krijgen we nu eindelijk het verwachte overname bericht. Er waren zojuist zelfs geen bied/laatkoersen meer, alles stond op MKT, verwacht aan het einde van deze dag een rendement van zeker 200%.
Heb alleen vanochtend achteraf gezien veeeeeeeeeeeel meer moeten inkopen en niet moeten gokken op Palladium.![]()
