Basiclove
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 14 mrt 2009
- Berichten
- 2.766
- Waardering
- 75
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 77kg
- Vetpercentage
- 8%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Netjes rene! Ik verbaasde me er inderdaad over toen ik het filmpje bekeek dat het zo lang duurde voordat je press hoorde.. Volgende keer > 230!


Wordt altijd onderschat geloof ik, die spanningen voor de westrijd. Het is toch anders. Ik heb het getracht duidelijk te maken op zijn log. Mooi leerproces voor Ruud,toch?
Leuk verslag trouwens
Eindelijk iemand die het opvalt...bijna 3 seconden...pffffffffffffffffff....dit kost zoveel kracht...begrijpen jullie nu ook dat als je een touch & go beurt kunt maken zonder stilstand dat je dan wel 10-15kg meer kunt drukken!
. en je hebt gelijk, ik heb het net even geprobeerd, maar met zo langzaam zakken, 3 tellen laten liggen en dan explosief uitstoten is voor mij 60 zwaarder, dan 70 met touch en go!Vanaf die hoek lijkt je arching mee te vallen of lijkt het zelfs alsof je helemaal niet archt.
Ik zou zeggen use die huge buik en arch als een malle. (wat waarschijnlijk wel gewoon gebeurt)
Mooie wedstrijd Rene! Zeer knap om je wedstrijdpr met 10kg te verbreken! En een sterke prestatie van Ruud ook.
Wat duurt dat trouwens een eeuwigheid voor je 'press' hoort.![]()

) waarbij ik dan uitadem.Dat wordt zeker onderschat...daarom zeg ik ook altijd dat een trainingsbeurt een heel ander verhaal is dan een wedstrijdbeurt waar alles goed moet zijn en er 3 scheidsrechters zijn die je beoordelen.
Bij mij scheelt het minstens 10kg!
Zeker een mooi leerproces voor Ruud...maar laten we eerlijk wezen...heb jij al eens iemand 230 in zijn 1e wedstrijd drukken?
Ik vind dat hij het goed heeft gedaan (vooral in de wetenschap dat zijn beurten "semi-raw" waren, omdat hij een shirt aanhad wat hem echt veel te ruim zat).
)Hey Huggy! Gefeliciteerd met je PR!Ik zal nog niet vermelden wat je nieuwe pr is. Dat mag je lekker zelf doen....
Je schijnt vlak voor een wedstrijd toch kwalitatief uitermate teleurstellende trainingen nodig te hebben om vervolgens op de wedstrijd zelf toch goed te presteren. Dit soort rituelen zijn echter niet goed voor de bloeddruk van je coach en je trainingsmaatjes.Het blijft een rare jongen....die Huggy Bear.![]()
...maar zoals je terecht aangaf heb ik dat heel vaak...op een wedstrijd komt (gelukkig) dan toch vaak alles goed.
ja die hoofd scheids wachten soms echt te lang met commando's. zoals spencer al zij verslikte hij zich 1 x ma ok da kan gebeuren. ook zij die 1x rack in plaats van press. maarja het zit ook niet altijd mee


Eindelijk iemand die het opvalt...bijna 3 seconden...pffffffffffffffffff....dit kost zoveel kracht...begrijpen jullie nu ook dat als je een touch & go beurt kunt maken zonder stilstand dat je dan wel 10-15kg meer kunt drukken!

