- Lid sinds
- 12 aug 2008
- Berichten
- 21.836
- Waardering
- 1.500
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 150kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mooie gewichten Hugz.
Maar dat Ruud die 295 niet eens op zijn borst kan krijgen!!
Is een serieus beertje zo te horen...![]()

).
En het is gewoon geweldig om dat van heel kort mee te maken.Dat kan ik snappen. "thumbs:En het is gewoon geweldig om dat van heel kort mee te maken.
Training 21/12
BD: raw 20x20, 10x70, 5x120, 3x160 / Shirt aan 3x200 (krijg ik niet op mijn borst), 1x220 (net niet op de borst), 1x230 (raak borst, maar duw slordig uit, druk naar achteren en kom tegen de haltersteunen aan, dus geen goede beurt), 1x225 en nog eens 1x225...dat is het gewicht wat goed aanvoelt maar ook daar de neiging om over mijn gezicht te gaan duwen...dat blijft dus werken aan techniek. Bij zulke zware gewichten is de minste afwijking van je beweging funest, je krijgt dat met geen mogelijkheid meer gecorrigeerd en raakt de controle kwijt over de halter. En dat is het toch maar goed dat we met steeds 3 spotters zijn!
Ik merk overigens dat als ik de halter sneller laat zakken ik eenvoudiger op mijn borst kom dan als ik langzaam laat zakken.
Ruud Gransier was ook van de partij en had een luxeprobleem...hij kwam met 295kgniet op zijn borst...hij heeft een Super katana van Titan, maat 56 (van mij overgenomen), maar het shirt zit blijkbaar te strak...hij heeft niet het probleem om de armen te strekken, maar hij blijft circa 5 cm boven zijn borst met de halter "hangen".
Nog LPD gedaan...10x50, 10x60 en 6x10x70kg.
Netjes hoor. Je gaat nog steeds goed vooruit. Einde is nog niet in zicht Huggy. En gaan we zowaar de eerste Nederlander krijgen die de 300 gaat banken? Zou wel leuk zijn.
Ohw wat zijn LPD's?
.
. Maar in de tussentijd zit de concurrentie ook niet stil...die andere SHW bij de NPB doen het ook niet slecht...dus dat wordt dit jaar een spannende wedstrijd op het NK.LPD = Lat Pull Down...waarbij ik graag wil vermelden, dat ik deze oefening bewust wat lichter doe omdat ik het dan goed in mijn rug voel.
Ik doe hem front met een wide grip (uiteinde van de stang).
Als ik deze oefening met een close(r) grip doe kan ik het beduidend zwaarder, maar dan nemen mijn biceps het werk over en ik wil graag dat mijn rug het werk doet.
Wat mijn progressie betreft...ik ben realistisch, het einde is denk ik toch wel in zicht...wellicht dat ik in de toekomst nog wel in staat zal zijn om raw zo'n 10-15kg raw sterker te worden, en als ik dan 50kg uit mijn shirt zou weten te halen zou ik een 250kg kunnen benchen, meer zit er denk ik niet in. Maar dan zou ik ook wel tevreden zijn, want dan zou ik het NL masterrecord met 5kg verbeterd hebben. Maar in de tussentijd zit de concurrentie ook niet stil...die andere SHW bij de NPB doen het ook niet slecht...dus dat wordt dit jaar een spannende wedstrijd op het NK.
Ja, ik hoop inderdaad dat Ruud die verwachtingen zal gaan waarmaken...hij heeft -mede door zijn opleiding - veel kennis van het menselijk lichaam, voeding en training. Hij is jong en oersterk en heeft een heel duidelijk doel voor ogen. Ik verwacht niet dat hij dat dit seizoen al zal drukken, maar het zou me niet verbazen als er dit jaar een NL record bij de senioren zal gaan sneuvelen.
Het komt niet heel vaak voor dat iemand zulke extreme gewichten drukt...je hebt wel bepaalde jongens die dat drukken, maar die bommen ook regelmatig uit. Vaak is het alles of niets.
Ok op zich goed dat je je grens weet, maar je weet maar nooit. Overigens is 250kg heel behoorlijk en een topprestatie.
Ik ken die Ruud op zich niet, maar doet hij alleen banken, of 3-kamp?


Drs. R.J.J. Gransier MSc
AIO - Afd. Orthopedische Chirurgie - Academisch Ziekenhuis Maastricht
AIO - Afd. Human Movement & Exercise Sciences - Universiteit Maastricht
Inspanningsfysioloog / Krachttrainer - MVV (Jupiler League - Nederland)
En dan zal ik nog wel paar titels/functies vergeten hebben van hem
Hij kwam dit jaar op het NK Bankdrukken eens kijken en kreeg de smaak te pakken, aangezien hij uit Maastricht komt, werd hij voorgesteld aan Leon Smeets (mijn trainer) en nodigde Leon hem uit om te komen trainen.
Ruud doet geen 3-kamp, hij doet zelfs geen DL of SQ
Zoals gezegd heeft hij een heel duidelijk doel voor ogen en dat is een nieuw record gaan drukken op de bank.
Hij wil wel gaan Front SQ (i.v.m. legdrive).
Hij is ook nogal vrij sterk in zijn schouders...kan zonder problemen seated militarypress (met een barbell) met ruim 200kg.
Hij wil ook graag eens een keer loglift proberen.


Wow
Dat is waanzinnig. 200kg militarypress? Er is verder in Nederland nagenoeg niemand die dat voor elkaar krijgt. Ik geloof dat Jarno ooit eens een 3-je met 200kg staande nekpress had gedaan, maar dat was met legdrive.
Direkt het sterkste-man wereldje inschoppen die gast! Hahaha....
Hij wil de loglift wel een keertje proberen. Ik denk dat hij probleemloos de 120 - 130kg de eerste keer pakt. En dan heeft ie na een keertje of wat techniek zo de 160kg te pakken.....sjeesus.....
Hoe zwaar is hij dan?

Jij en duizenden anderen niet hoor.MP van 200kgdas wreed, dat druk ik op de bank nog niet eens.

Jij en duizenden anderen niet hoor.
Je hoeft je niet te schamen hoor.![]()


brute kracht van die man!
je gaf een goeie reactie in het topic over Florent Veldeman, huggy, je bent zoals zo veel keren de voice of reason en respect
respect daarvoor
mss nog een klein trainingsvraagje? Ik ben dinosaur training aan het lezen van Brooks D. Kubic (die bij de veteranen in een drug free bond met een gewicht van 220 pond 407 pond bankdrukte en daarmee kampioen werd 5 maal op rij) en hij is nogal gek van rack benchpresses, dat je de bar op de safety pins legt zodat ze net je plexum raakt als je jezelf set, en der dan onder gaat liggen om zo te drukken, ik geloof zelfs dat hij voornamelijk zo bencht.
Heb jij daar ervaring mee?
.Jezus zeg, 200kg MP??
Wat pakt hij dan als hij Pushpress zou gaan oefenen?
We willen meer info over Ruud Gransier Rene!! Heeft hij gezondheidswetenschappen of geneeskunde ofzo gestudeerd Rene??
Hij is ongeveer van mijn leeftijd en ik heb ook in Maastricht gestudeerd.. Misschien ken ik hem wel. Heeft hij toevallig ook in de uni gym op Randwyck getraind..??
---------- Toegevoegd om 20:25 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:19 ----------
Rene, is dit Ruud?
http://www.orangepictures.nl/500px/Jul2009/_CVH0806.jpg
Zoja, dan ken ik hem niet..

Nee, precies....
Ik moet zeggen dat ik aardig wat in huis heb en heb in topvorm een keertje een 3-je met 165kg gedaan(zittend), maar 200kg is ook voor mij mijlenver!
Is dit ook een natuurkracht en daar bedoel ik mee net als Jarno een allereerste militarypress met 100kg of heeft hij deze kracht vergaard door jaren van trainen op een bepaalde wijze?
En zit ie hier op het forum?![]()

...ik heb alleen niet de verleiding kunnen weerstaan om wat overheerlijke chocolade van Rousseau te nuttigen, een delicatesse (www.rousseau.nl)Ik heb nog contact gehad met Ruud.
Hij is enthousiast en wil een dezer dagen wel een berichtje plaatsen in mijn log.
Ik moest wel al van hem één ding recht zetten...die tripple met 200kg MP was (uit veiligheidsoverwegingen) in een smithrek.
Hoe dan ook...ik doe het hem in elk geval niet na
Ben blij dat ik morgen weer kan gaan trainen...heb een weekje niets gedaan.
Op zich kan dat geen kwaad.
Heb wat eten betreft me redelijk beheerst...wat dat betreft heb ik eigenlijk het hele jaar door kerstmis...ik heb alleen niet de verleiding kunnen weerstaan om wat overheerlijke chocolade van Rousseau te nuttigen, een delicatesse ([Link niet meer beschikbaar]
