- Lid sinds
- 14 jun 2012
- Berichten
- 27.400
- Waardering
- 6.352
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 92kg
- Vetpercentage
- 16%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik zie gewoon voor me dat degenen die dit bewerkstelligen van die trieste ecto's zijn met 30cm armpjes.
Ik zie gewoon voor me dat degenen die dit bewerkstelligen van die trieste ecto's zijn met 30cm armpjes. Die 3x zijn wezen trainen en je altijd in een hoekje ziet haten. Als dit soort praktijken de boventoon moeten voeren is het maar triest gesteld. Dit is gewoon haat/jalozie gerelateerd als je het mij vraagt. Het is natuurlijk ook niet leuk als miezerige ecto als je chick op een dude zit te geilen die roids gebruikt.
Je projecteert jezelf en je eigen waarden en normen op andere mensen om de jalousy-card uit te spelen.
Niet doen, is een typische psychologisch verschijnsel van mensen die zich elitair/superieur voelen om een of andere reden(autotuners, veganisten, bodybuilders) en slaagt nergens op.
Nee dat zie je verkeerd. Ik stel die waarde niet op, dat doen die mensen door te haten, kan er daarom ook niet bij waarom je met een ander ze leven zou bemoeien en zelfs met test af te dwingen aan jou beeld te voldoen. Dat is juist elitair gedrag, beetje tot het communistische, dictator achtige af. En ja ik wordt hier best kwaad van, mensen zijn geen robots waar je maar het recht van heb volledig te sturen. Er is geen mens die er last van heeft.
het overgrote deel van de bevolking kan het niet schelen of jij een paar gewichten kunt optillen, de jealousy card zou ik hier idd echt niet trekken. Goeie opmerking van Calyptus.
Zij stellen die waarde toch op door je te controleren in een sportschool? (vandaar de jealousy card) en het is zogenaamd niet gewaardeerd maar vrouwen kijken na en mannen complimenteren er altijd op. Dus het is sowieso een beetje onzin dat het niemand wat uitmaakt. Een afgetraind lichaam spreekt voor zich. Bovendien is het hetzelfde als een veganist in de gaten te gaan houden of hij geen vlees eet. Dat gaat ze helemaal niks aan.
on-topic please...
Een eventuele urine test laten afnemen bij een dokter om te kijken in "hoeveel problemen" ik zit een goed idee? of zou da nu echt niks uithalen aangezien ik nog maar net klaar ben met de kuur?
Genomen prods:
Als ik zo de detectietijden ervan bekijk zit ik met die deca opgezadelt voor een goeie 16 maanden? Zouden die 16 maanden ook de periode zijn dat ze je "positief" bevinden?
- Decabol-Decanoate (400mg)
- Sustabol-testosterone-mix (500mg)(propionate, phenylproprionate, isocaproate, decanoate)
- Winstrol-stanzolol (100caps/25mg/cap)
- Clomid
Zij stellen die waarde toch op door je te controleren in een sportschool? (vandaar de jealousy card) en het is zogenaamd niet gewaardeerd maar vrouwen kijken na en mannen complimenteren er altijd op. Dus het is sowieso een beetje onzin dat het niemand wat uitmaakt. Een afgetraind lichaam spreekt voor zich. Bovendien is het hetzelfde als een veganist in de gaten te gaan houden of hij geen vlees eet. Dat gaat ze helemaal niks aan.
het daadwerkelijke nandrolon zal alleen nog terug te vinden zijn door zijn metabolieten, die blijven erg lang hangen, dit terwijl het active life van het ester allang voorbij is
dus om je vraag te beantwoorden, ja - je zal naar alle waarschijnlijkheid gewoon positief worden bevonden mits getest.

Ok.
Dan ga ik toch wagen om in een andere gym te gaan en hopen dat ze hier geen razzias houden zoals ze eerder in juni gedaan hebben in België...
Want enkel nog in een homegym bij kameraden ofzo dat zie ik absoluut niet zitten.
Laat ons hopen![]()
Hebbie nergens last van!@ironhide sorry voor de semi-lol.
Ik beelde me even in dat het geen reet uitmaakt wat je aan het nemen bent als ze je willen checken.
Maar jij doelde op de tijd dat het duurt eer alles uit je systeem is.
Enfin, zonder begeleiding van politie krijgt men geen druppel vocht van mij :-)
Ik snap ook niet hoe dat kan want la Wallonie s'en fout.

Belgen die gebruiken of willen gebruiken denken hier beter eens over na.Aangezien je nandrolone heb gebruikt, ben je mogelijk heel lang positief, heeft een k*tmetaboliet die in vet opgeslagen wordt.
Het kans dat je positief gaat zijn bij een test voor januari is enorm groot.
ze controleren niet omdat ze jaloers zijn op afgetrainde lijven.
Ze controleren omdat hun (imo tever) doorgedreven principe van eerlijk, gezond sporten te proberen garanderen, en omdat het illegale substanties zijn.
Is wel meer zo
---------- Post toegevoegd Wed 19 Sep 2012 om 17:22 ----------
Ik gebruik soms op (doktervoorschrift) dht en test gel, ik dacht dat dit juist hetzelfde was als je lichaameigen hormonen. Dus als je level van test niet te hoog is ben je niet positief lijkt me?
Eerlijk slaat natuurlijk nergens op tussen recreatieve sporters. Je bent er voor jezelf. Wat betreft gezondheid zoiets is je eigen keus en de meeste weten ook waar ze aan beginnen. Er zijn zat mensen die dingen doen die niet gezond zijn maar die verbied je ook niet en geef je ook geen torenhoge boetes. Hoe je het ook went of keert het rukt erg naar een haatactie.
