Fitness Seller

Boris DeWitt

NK van het wbpf midden oktober, vandaag letterlijk gestart, schouders getraind, lekker weertje!
ik doe nog wat meer op negatieven, minder (echt behoorlijk minder) gewicht, de trainingen zijn zoveel pijnlijker sinds ik dat doe, ik blijf hetr niet volhouden hoor, nog een weekje en dan weer een andere periode.

een fout dat ik best maak is te lang (of altijd) op dezelfde manier trainen, te vaak zelfde oefeningen en shit...ik ben iemand die altijd van mening was dat voeding >>>>>>>>>>> training, ik denk nog steeds zo...maar ik moet meer aandacht schenken aan de stimimuls, want geen goeie stimulus...well you get the picture...

morgen ga ik ook eens beef protein bestellen, kijken of dat me wat bevalt ipv, zo heb ik wat minder melkeiwitten binnen (ben best acnegevoelig al is dat flink gebeterd sinds het innemen van mariadistel)

what else is new...eurmmm ik weeg 86 sochtends...ik vermoed dat dit mijn laatste -80 show wordt...thans ik wil toch verder gaan en niet binnen 3 maand na de show weeral gaan cutten en maar een halve kilo spieren verder zitten, ik moet gewoon nog meer massa hebben, dus wat ik na oktober doe? gainen, obviously, maar qua wedstrijden in 2015...i dont know... die 212 blijft maar lachen naar me hahahaha (no genetics at all)

nog 1 feestje ga ik doen, QONTINENT, wel nuchter (dus geen shirtloze fotos) , is binnen 3 weken.

voor de rest mag ik stilaan weer beginnen thuiszitten wil ik scoren.

I like that attitude! En inderdaad als je niet moet preppen kan je veel meer massa nemen. Succes man met je goals, ik volg je op de voet.
 
En hoe gaat het hier ??
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #243
mijn verontschuldigingen.

toch snel even een update.
ik was er even tussenuit, beter gezegd, ik had (en heb) het hoerendsdruk.
ik heb mn dietistpraktijk uit de grond gestampt dit jaar (je moet iets doen met het diploma dat je behaalt toch) en dit begint wel te groeien, hiernaast heb ik nog steeds mn andere fulltime job.
Ook meer sociale contacten (srs wedstrijdbodybuilden is niet meteen erg goed voor je social life) waardoor ik amper nog uitkom aan wedstrijdplanningen.

Desalniettemin blijven trainen, eten ook in de grote lijnen, maar niet wedstrijdgericht, althans voorlopig niet.
ik heb geen massa verloren, of toch niet zichtbaar veel.
ik plan nog een korte vastenperiode in of eind december of begin volgend jaar, dat valt af te wachten wanneer gezien toch nog een ander project dat eraan komt.
mijn "bekendmaking tot niet participeren in wedstrijden" bracht al een smile teweeg bij sommigen blijkbaar.
laat ik het zijn die lacht de dag dat ik onaangekondigd toch op het toneel verschijn :D

dus ik kom wel terug, maar ik moet kijken wanneer, als ik meedoe is het om te winnen, en daar is tijd voor nodig.

owja, ik doe ook leuke dingen tegewoordig, zoals raketjes eten :D

10432944_1532432440335144_3217570689359785877_n.jpg
 
Haha goed bezig !
Je loopt ook zeker veel rondjes ? :D
 
Professioneel vlak is belangrijker in het leven, wedstrijden draaien is een hobby uiteraard ;)

Ik hoop dat dat raketje toch genuttigd is op een cheat day hoor...
 
Nice !
Nog steeds goede shape ;)
 
Terug
Naar boven