- Lid sinds
- 17 okt 2009
- Berichten
- 8.767
- Waardering
- 1.164
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 100kg
- Vetpercentage
- 15%
Voldoende rust pakken is belangrijk
Ging niet zo heel makkelijk. Nu even door bouwen vanaf 90 en goed op techniek letten.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Volgens mij zit er niet genoeg spanning op de heupen & hamstrings bij de lift off van uw deadlift waardoor je eigenlijk de barbell al vanaf de bottom positie omhoog moet trekken. Dit o.a. zorgt ervoor dat je lift met een rounded back, wat er op zijn beurt voor zorgt dat je moeilijk kan locken.
Een deadlift beweging wordt normaliter ingezet door eerst de heupen omhoog te krijgen, m.a.w. trek je het gewicht niet van de grond maar 'duw' je eigenlijk dmv je benen het gewicht van de grond. Eenmaal de heupen voldoende omhoog zijn, dan pas zet je de 'pull beweging' in. Hierdoor zal het ook gemakkelijker worden om een neutrale rugpositie aan te houden.
Het boek 'Becoming a supple leopard' van Kelly Starrett is trouwens een echte aanrader voor iedereen die zijn lifttechnieken wil verbeteren ;-)
