Valt me net op dat ik nog nooit complimenten oid van vrouwen heb gehad tijdens uitgaan. Nou eentje dan, maar die was gestoord. Terwijl elke avond wel gozers op me afstappen en meteen een praatje gaan maken, complimenten geven over me fysiek en vragen of ze aan mijn armen mogen zitten om te kijken of ze echt zijn...(nee het zijn geen homos)
Gisteren tijdens stappen wel 5 keer al kan het best vaker geweest zijn, sinds ik niet helemaal bij was dankzij meneer jack daniels en jim beam. De laatste die kwam aanlopen zei al meteen "wat ben jij kk gespierd zeg". Uiteindelijk heb ik het uit zijn hoofd kunnen praten en laten geloven dat het aan zijn drinken lag en dat die genoeg voor een avond had gedronken hehe.
Maar even ontopic weer, toch zie ik de dames constant staren vanuit een hoekje maar hoor ik er nooit wat over, al zit ik de hele avond met ze te praten. Wat een verwaand jaloers chicks lopen er ook rond zeg

Iig hoe zit dat bij jullie? Mischien ligt het aan me kop?