- Lid sinds
- 24 aug 2004
- Berichten
- 11.189
- Waardering
- 852
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 85kg
- Vetpercentage
- 9%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Buiten het feit dat hij veel te duur is, is hij ook nog ****ing lelijk die 5c. Vind de goedkoopheid er echt vanaf stralen.

Oberhausen, uurtje rijden.
Vorig jaar per telefoon €200 winst, en beide telefoons binnen een uurtje verkocht via Marktplaats en dezelfde avond werden ze nog opgehaald
idd lelijke kleuren en dan nog in plastic ook, een simpele gsm uit de aldi oogt mooier![]()
Vorig jaar twee tientjes goedkoper dan in Nederland, dus €679 voor 16gb model.

zojuist ios 7 golden master erop gezet. werkt fijn moet ik zeggen.
kan je m daarna ook gewoon via ios naar de final brengen?
Hey ik heb zins een week een iphone , ben ik nog op tijd ?

Heb nog ios 5, met jailbreak natuurlijk. Zou ik upgraden tot ios6? Heb het zo lang mogelijk uitgesteld, maar er zijn steeds meer en meer apps die ik niet kan installeren/gebruiken/upgraden omdat ze ios6 vereisen.
Wat me vooral tegenhoudt: de mogelijkheid om via SB settings snel verschillende functies te kunnen bedienen (internet aanzetten, locatie,...). Of is hier een legaal alternatief voor? Jailbreak gebruik ik niet echt om extra apps te hebben (buiten gameboy emulator), maar vooral om gebruiksgemak te verhogen.
Meningen?
