pats
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 14 sep 2006
- Berichten
- 1.038
- Waardering
- 1
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Thanks!
Ik denk dat ik sochtends nog steeds 67 weeg. Als ik me in de sportschool weeg(eind middag of avond) weeg ik ongeveer 69,5
(al is het nog steeds niet bijzonder)Ik vind het nu echt zwaar, maarja dat zij ik vorige keer ookLekker die bench manZat er eigenlijk nog veel meer in?

Laten we het hopenLekkere bench, gaat alleen maar hoger liggen dat getal![]()


Ik hoop echt dat mijn bench nu weer wat hoger komt te liggen.ken je probleem, mijn bench zuigt ook![]()
marja er zit bij jou iig progressie in! ga zo door
yess, veel waterGebruik je creatine mono? If so lekker veel water drinken![]()

Ik zeg het gewicht eerst op mijn schouder en vanaf daar de lucht in.Bij die triceps extensions, ik neem aan dat je daarbij gedwongen bent het gewicht achter je hoofd te brengen of houd jij hem anders beet? Mooie training verder!!![]()
