MuscleMeat

Hoe krijg ik dit mooi lichaam? Antwoorden plz...

check op superdudes.nl
 
Heee mannen niet zo flauw... deze jongen (pietpiraat23 of zoiets) is pas 17 jaar. Niet iedereen wil een kleerkast worden, en het eerste doel moet natuurlijk niet al te onrealistisch zijn. Wil je zoals Ronnie Coleman worden dan heb je een lange weg te gaan.

Op zich heeft Ronaldo een goed atletisch lichaam, benen zijn natuurlijk veel breder en gespierder dan zijn bovenlichaam.

Wat ik je kan adviseren is langzaam naar dit doel toewerken. Alle spiergroepen goed trainen. Kom je moeilijk gewicht bij door bijvoorbeeld een snelle stofwisseling dan moet je veel koolhydraten binnenkrijgen (veel pasta's-rijst en aardappelen). Het aantal reps(herhalingen) in je training tussen de 12 a 8 houden op volle intensiteit (tot je de laatste rep bijna niet meer omhoog krijgt) LET WEL OP JE HOUDING. Ga niets forceren, luister goed naar je lichaam. Dus altijd het gewicht gebruiken zodat je houding goed blijft (vraag hier advies bij de begeleiding van je sportschool).

Kom je makkelijk gewicht bij dan zal het makkelijker gaan. Hou het aantal reps dan tussen de 20 a 12. Het ligt er natuurlijk aan hoe vaak en intensief je traint (wat je erin stopt haal je er ook uit). Maar als je net begint met fitness/bodybuilding zal je dit naar 1 a 2 jaar wel kunnen bereiken.

Ook ik had een lichte bouw door een snelle stofwissling, met 18 jaar woog ik 62 kg met 194 cm. Het heeft lang geduurd maar na 6 jaar goed trainen (en eten) woog ik 99 kg bij een vetpercentage van 12%. En dat zonder aan de rotzooi te zitten. Gewoon geduld hebben en lekker sporten.

ts opent alleen dit soort topics, en maakt er direct dubbelposts van en dan nog exlcusief over deze pauper.
gewoon afbranden die taaie aap.
 
zijn jullie gamers die niets van bodybuilding afweten ofwat?

Een gamer ziet er juist zo skinny ecto uit als die voetbal gozert. Dus wordt gewoon gamer en eet bijna niets. Dan krijg je ook armpjes van 30 cm zoals die kip op je foto.
Damn wie wil zo een lichaam nou hebben pffff
 
Dit lichaam krijg je door heel veel af te trekken.
 
Inderdaad, rot maar inderdaad op van het hele forum met je domme topics
 
rel rel! :yell: :laugh:
 
skinnie zou zeggen;

Goed topic.
Gaat over mongooltje.
 
Het wordt tijd dat deze jongen eens vertrekt.
 
Is toch weer een heerlijke bump van een jaar.
 
doelloos om dit topic te bumpen enkel om te flamen
 
En iedereen blijft maar happen en reageren, het is toch overduidelijk dat dit een kloontje is?
 
Terug
Naar boven