- Lid sinds
- 2 mei 2003
- Berichten
- 34.296
- Waardering
- 1.446
- Lengte
- 1m89
Ik wil even dit topic gebruiken om Xto te bedanken voor zijn hulp via PM. Held!
Even on topic:
Ik heb in feite alles klaar qua macro's/schema's etc. Ik heb alleen een twijfel geval en ik hoop dat jullie misschien deze kunnen beantwoorden.
Het wordt misschien een beetje complex, dus mijn excuses als het niet helemaal duidelijk is.
Mijn werk zorgt ervoor dat ik in ploegendiensten werk. Ik werk telkens 5 dagen en dan ben ik 4 dagen vrij.
Week 1: Vroege dienst 0400 de wekker en 2000 slapen
Week 2: Late dienst 1000 de wekker en 0100 slapen
Ik moet behoorlijk fit zijn tijdens mijn werk en ik heb dus nu deze vraag. Met IF wil ik 16/8 aanhouden als fast/eat window. Op late shift moet dit geen probleem zijn. Ik ga om 10 uur trainen, vreet mijzelf vol tussen 1100 en 1900 en doe dat de volgende dag weer.
Op vroege shift daarentegen ben ik bang dat ik dit niet volhoud. Mijn vraag luidt: Houd je het vol na een tijdje om 4/5 uur niets te eten en toch serieus aan het werk te zijn. (Ik doe geen fysieke inspanning tijdens werk, maar ik moet zeer alert zijn, Ik ben piloot).
Thnx allen![]()
koffie ?
Maar serieus, gelieve geen risico te nemen als piloot..


!