UFighter89
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 31 mei 2007
- Berichten
- 1.228
- Waardering
- 7
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wat ben jij een snulleke seg, haha.
Een "k*tecto" Wat een mentaliteit...
Baka boko wil groot zijn, maar zijn genen zitten niet mee dus hij heeft zowat een haat gecreeërd tegenover "ecto-types". Maar wat die haat dan nog meer voed is dat hij ook geen aanleg heeft om echt massa te pakken met toch een beetje de defenitie van een ecto. Hij zweeft als een verloren zoon tussen beide, zonder te kunnen genieten van de voordelen van één van beide types.
Een gefrustreerd inééngekrompen ventje dat geen goed woord kan zeggen over een mooie fysiek die haalbaar is voor een ander persoon, behalve dan als het een monster is die niet door de deur kan.
Ben je daarom zo een lul die belachelijke denigrerende praat verkoopt tegenover een bepaald lichaamstype of hadden mama en papa gewoon een slechte dag?
Antoine Valliant, 20 jaar
[Link niet meer beschikbaar]

+1
http://i25.tinypic.com/2e333ox.jpg
Alles mooi in balans vind ik.

Ik dacht wel dat deze in de smaak ging vallen
Maar uiteindelijk blijft het onzin hé, je kan wel bepalen hoeveel massa je aanzet, je kan zelf volledig je symmetrie beïnvloeden maar uiteindelijk heeft alles met genen te maken. Sommige mensen willen een mooie ronde borst, maar als je niet de 'juiste' aanhechtingen hebt zal je nooit die ronde borst van de foto hebben. Het zelfde voor bicepspiek, buikspieren, vasculariteit etc
Ook voor mij een streven.
