- Lid sinds
- 24 aug 2009
- Berichten
- 21.667
- Waardering
- 12.184
Niks meer helaas.Ondertussen nog paar dikke wijven geneukt op zolder bij jullie mam @chrisk ?
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Niks meer helaas.Ondertussen nog paar dikke wijven geneukt op zolder bij jullie mam @chrisk ?
Neem ze mee naar zon prive welness, kunt daar ook bittergarnituurtje bestellen en daarna ff in de jacuzzi een wipje doen.
Wie dan, krijg geen matches joh. En heb niks te melden, over mijn situatie hoef ik het zeker niet te hebben.Neem ze mee naar zon prive welness, kunt daar ook bittergarnituurtje bestellen en daarna ff in de jacuzzi een wipje doen.
Crap het is verdwenen of ik heb het na maanden zonder resultaat toch weer verwijderd. Schud dit soort dingen niet zo makkelijk uit mijn mouw maar zal het op de planning zetten en je laten weten.Misschien dat ik je met een kleine 1000 (waarvan ruim de helft IT gerelateerd) aan wat meer bereik kan helpen. Zou geen oud bericht re-posten, een simpele copy-paste in een nieuw bericht lijkt me beter.
Kost da?Neem ze mee naar zon prive welness, kunt daar ook bittergarnituurtje bestellen en daarna ff in de jacuzzi een wipje doen.
150/200 zonder hotel en een onmisbare lachgas tank erbij
Wat zijn jouw krachtstats eigenlijk? En heb je ooit een keer een foto gepost? Ik ben wel benieuwd eigenlijk.Ik ben nu best veel tijd in andere chats bezig om beginners te helpen met hun training. (ja elders wordt daar wel serieus mee omgegaan zonder beledigen en schelden) Geen schema's voorschrijven maar veel tips geven over wat werkt, schema indelen, progressiemethodes, calorien en macros tellen enzo. En meteen verbeteringen zien.
Denk dat het al best een uur+ pp per week kost. Zou ik dat factureren kon ik tenminste alweer mijn eigen eten betalen.
Maar het zijn random jonge gozers op internets, die kun je toch niet 50-75 per week (paar honderd per maand) factureren voor wat tips? (die eigenlijk ook gratis op youtube gevonden kunnen worden) Hoe doen al die online coaches dat?
Post jij eens een foto van jezelf.Wat zijn jouw krachtstats eigenlijk? En heb je ooit een keer een foto gepost? Ik ben wel benieuwd eigenlijk.
Ooit een droge 85kg gepost staat ook wel in dit log geloof ik, sindsdien omwille van lelijk zijn geen foto's meer gemaakt.Wat zijn jouw krachtstats eigenlijk? En heb je ooit een keer een foto gepost? Ik ben wel benieuwd eigenlijk.



natty is weinig aan idd
Goed sterk, man!Ooit een droge 85kg gepost staat ook wel in dit log geloof ik, sindsdien omwille van lelijk zijn geen foto's meer gemaakt.
Doe geen reguliere squat bench dead vanwege shit mobiliteit.
sommige waren bij 100 kg ben nu 108 kg 1m88
decline bench 140 reps 150 x1 dacht ik
weighted ring dips @100 +57.5 x 8 , @100 +40 x 15
box parallel squat 194
block pull below the knee 172 x 20, 180 x 18, 220 x 9 of 10 ofzo, 260 of 270 een keer voor de leuk
rdl 161 x 20 recent
45 incline 101 x 8
db seal row 55 x 20 , 60 x 11 , 62.5 x 10 per db
pendlay row 140 x 8 ofzo
21 chinups
18 pullups
1 hand pulldown 67.5 x 6, 65 x 8
triceps overhead 61 x 8
split squat, front foot elevated @101+102.5 x 5, @101 +92.5 x 8, @101+62.5 x 16
mp slechts 86 dusver
1 hand arnold press 42.5 x L6 R8, 40 x L8? R11?12
upright rows 61 x 20![]()
Er staat ergens een verdwaalde rugfoto in mijn log. Ik voel niet de behoefte om andere foto's te posten en ik ben gesteld op een zekere mate/schijn van anonimiteit.
Die zie je ook niet vaak bij Basic Fit of Fit4free. Ik deed van jongs af aan al optrekken, en dan wordt je vanzelf sterker naarmate je zwaarder wordt.21 chins op 108 kg? Ik loop al 17 jaar rond in de gym en dit heb ik nog nooit iemand met jou stats zien doen. Wat is je vet percentage?
Jammer dat je zo negatief en wantrouwend doet in iemand zijn log. Een klein beetje zoeken op YT vind je hier genoeg voorbeelden van.21 chins op 108 kg? Ik loop al 17 jaar rond in de gym en dit heb ik nog nooit iemand met jou stats zien doen. Wat is je vet percentage?
PRs he en sommige waren bij 100, dat ging nog wel daarna zijn de reps wat gezakt. En natuurlijk even blijven hangen voor de laatste 2-321 chins op 108 kg? Ik loop al 17 jaar rond in de gym en dit heb ik nog nooit iemand met jou stats zien doen. Wat is je vet percentage?

Oh en ik schat hopelijk in de 15-17%, kan nog wel abs zien zeker op een goed moment na trainen maar het is ook wel een beetje zacht rond de onderbuik. FFMI zou nu toch eens redelijk maxed out moeten zijn voor een natty.21 chins op 108 kg? Ik loop al 17 jaar rond in de gym en dit heb ik nog nooit iemand met jou stats zien doen. Wat is je vet percentage?
Geen gekke dingen doen he jongenPRs he en sommige waren bij 100, dat ging nog wel daarna zijn de reps wat gezakt. En natuurlijk even blijven hangen voor de laatste 2-3
Recent nog wel 17-18 gedaan, daar bouw ik steeds over wat weken naar toe op. Steeds RPE0 gaan is een beetje vervelend geworden.
Minicut en 20+ moet zeker wel weer kunnen.
Of het kan een kwestie van gun-to-your-head zijn. Hoewel dat nu misschien juist voor minder reps zorgt![]()
