- Lid sinds
- 13 jan 2012
- Berichten
- 2.444
- Waardering
- 75
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
mooizo, jij met die stats kan het weten
zat sinds lange tijd weer voor de spiegels, lekker op mezelf gegeild tijdens shoulder press want buff begint al een beetje te komen![]()
,
ik doe dat meestal na calf raises 

Maar met een rechtere rug dan..Thanks! Heb nu een stuk meer plezier in het trainen met dit schema... nadeel is wel dat ik om binnen 60/90 minuten klaar te zijn moet supersetten. Damn zweet me echt kapot niet normaal![]()
Leg het tempo wat hoger, is toch prima te doen zonder te supersetten?Thanks! Heb nu een stuk meer plezier in het trainen met dit schema... nadeel is wel dat ik om binnen 60/90 minuten klaar te zijn moet supersetten. Damn zweet me echt kapot niet normaal![]()
Leg het tempo wat hoger, is toch prima te doen zonder te supersetten?
Leg het tempo wat hoger, is toch prima te doen zonder te supersetten?

Ooh ja das k*t train je eig alleen of heb je vaste trainingpartner?


Gewoon goed doorknallen! Weinig rust pakken! Het moment dat je terug op adem bent terug beginnen! (1min fzo of zelfs neit)Ja zat ik ook al over na te denken.. ben nu veel tijd kwijt met heen en weer lopen. 27 setjes in ruim 60 minuten moet te doen zijn.
Maargoed je blijft wel bezig met supersetten, je ziet niet stil
---------- Post toegevoegd Tue 14 Aug 2012 om 23:57 ----------
![]()
