MuscleMeat

Road to 10% | Intermittent Fasting

  • Topic Starter Topic Starter
  • #301
image.jpeg
Beetje update

image.jpeg
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #302
Sinds maandag zit ik op Curacao, man wat is het warm! Inmiddels een beetje gesetteld en alles op orde. Nu alleen het belangrijkste nog, een sportschool, alle gyms die ik tot nu online gevonden heb zijn gewoon 60 euro per maand. Word toch echt een beetje te gek voor mij. Nu kan ik wel een abbo nemen in de daluren (11 tot half 5). Maar als ik na een ochtend dienst of om 1 uur moet beginnen kan ik niet eens naar de gym. Dus ik zit nog erg te twijfelen. @Hoody Weet jij misschien iets?
 
Lekker runescapen op Curacao
 
is die gym bij jan thiel zo duur ja?
 
ik zie een goude kans liggen op curacao, een cheapass gym beginnen:D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #311
`
Okay nog even goed nagelezen en misschien dat bij Bob Esprit nog wel te doen is. Alsnog 45 euro per maand maar het is in elk geval niet zo'n nette gaye gym als bij de resorts hier. Denk dat ik ze ook niet goedkoper zal vinden.

Al naar grote knip geweest :heart:?
 
+1


ga je ook naar klein curucao? is ook wel leuk voor een dagje.

Ja.

Toen ik daar nog woonde gingen 1x per maand met de boot (van mijn vader) naar klein curacao :o

Echt heel mooi daar en ook lekker afgelegen. Er zwemt wel een hamerhaai rond dat eiland, maar mensen staan niet op het menu :o
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #319
Gisteren zanzibar geweest pfoh wat een feest. Morgen echt een gym opzoeken want ik heb het idee dat ik met de dag kilo's afval denk dat ik toch bij bob esprit ga trainen.

Ben benieuwd hoe het daar gaat bevallen tussen al die beesten
 
Hoe gaat het hier?
 
Terug
Naar boven