- Lid sinds
- 9 okt 2002
- Berichten
- 8.973
- Waardering
- 196
- Lengte
- 1m94
- Massa
- 128kg
- Vetpercentage
- 22%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Curls met olympic bar natuurlijk en zonder riem. Alleen wat magnesium. Nu begint natuurlijk iedereen te mauwen dat ik meer 'curl' dan strikt 'ohpress', but who cares..![]()
waar zit de logica 
Boom:
1 x 110 kg via het hoofd, dus afgekeurd op wedstrijd
1 x 103 kg PR


Barbell curls:
warm up
2 x 80 kg
2 x 90 kg
1 x 100 kg PR
8 x 80 kg



OMGgeweldig, meer curlen als pressen, dat zie ik bij mij niet snel gebeuren
klote biceps ook.


Ruben kom je ook met Jules mee volgende week? Kan je is zien hoe echte mannen trainen hahahaha!!
Later maatje.
ps die pijn die je voelt in je onderarmen hebben sterkstemannen vaak last van. Ik heb het en een paar jongens waar ik mee train hebben het ook regelmatig.
Als het allemaal doorgaat en goed komt. Komt Jules volgende week zaterdag een keertje mee trainen met ons. Hij neemt dan gelijk een boom mee die ie voor ons heeft laten maken. Zou leuk zijn als jij dan ook meekomt. Maar daar moet je Jules even over contacten denk ik.
gr,


