aleyezonme
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 16 dec 2007
- Berichten
- 2.106
- Waardering
- 17
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.



aleyezonme toen ik 13-14 was was ik ongeveer 167cm en zij de schoolarts jij zal in plaats van 1.80cm 1.78-1.80cm worden maar niet kleiner en moet je me nu zien 17 jaartes en ben in die 3-4jaar net 3 cmtjes gegroeit ...lol heb al beetje buikhaar en gezichtsbeharing
het lijkt er een beetje op of ik die groeispurt nooit heb gedaan of misschien zelfs daarvoor de groeispurt heb gedaan kreeg als me 8e-9e schaamhaar wat nou niet echt het gemiddelde leeftijd is voor jongetjes op schaamhaar te krijgen![]()
toen ik 15-16 was had ik nog de hoop dat ik ik wel wat zou gaan groeien maar nu ik 17 ben en maar vanaf me 15e 1cm ben gegroeit vervaagt die hoop.
Ken het probleem, ben +- 1,70 en voel me ook vaak klein. Gewoon de lengte compenseren door een huge mother****ertje te worden.
met deze lengte wil ik juist geen huge mother****ertje worden![]()
dan lijk je alleen zo'n klein dik stevig ventje wat niet mooi is.
het lijkt het wel of ik nooit een groeispurt heb gehad sinds me 13e ben ik net 3 cm gegroeit. zal dus waarschijnlijk wel uitgegroeit zijn wat dus betekend dat ik alleen me benen kan breken via chirugie om die 1.78cm te bereiken minimaal maar dat lijkt me denk weer een beetje te grote stap.
aleyezonme ik denk dat het net andersom is me zelfvertrouwen is naar beneden gegaan doordat ik zo klein ben ( je zelfvertrouwen gaat wel naar beneden als veel knappe dames groter zijn dan jij en jezelf als een dwerg/klein kind tegenover andere 185cm+ mannen/jongens , en als je schoenen koopt en daardoor 1-2cm groter te lijken...)
Inderdaad, je benen laten breken en oprekken met metalen pinnen om een paar centimeter langer te worden is niet erg leuk, nee.
Maar als je geen groeispurt hebt gehad kan die er nog aankomen. Je kan tot je 21 nog groeien! ligt er alleen aan of je groeischijven zijn dichtgegroeid ofniet, hiervoor kan je een rontgenfoto laten maken van bv de groeischijven in je hand
En je bent pas 16... dus je weet niet eens hoe er voor staat.een maatje van me is ong. 1,65 tot 1,70 m lang.. helemaal afgetraind en vrouwen voor het uitzoeken..
snap het probleem niet, sorry!

tenzij hij een endicronologische scan van je hand gemaakt heeft. Aan de hand van dat resultaat kan er gezien worden of je groeischijven al dan niet dicht zitten.
tenzij je jezelf te klein vindt en je er naar gaat gedragen, dan zakt je zelfvertrouwen in de schoenen en dan is dat het probleem..Ik zal nooit een hughe mother****ertje worden ( dat wil ik niet met deze lengte), was een tijdje model maar nou ben ik in de prullenbak gegooit omdat ik te klein ben voor me leeftijd , dames van 1.70 en wat grotere kicken op me af en ik wil zelf ook niet een grotere dame dan mij zelf dus word moeilijk kiezen , iedereen kijkt op me neer en voel me een dwergje
noujah dan zal er wel denk maar 1 optie zijn er mee moeten leren leven *kuch* kuch* of moeten gaan verhuizen naar japan waar ik niet meer opval.
nou maar hopen dat ik nog niet uitgegroeit ben en de dokter toestemming geeft voor 1 of ander groei middeltje....
Vergeet dat maar, bestaat NIET. Er bestaan wel middelen om je genetisch bepaalde lengte versnelt te voltooien. Overschreiden now way.
