- Lid sinds
- 14 jun 2012
- Berichten
- 27.400
- Waardering
- 6.352
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 92kg
- Vetpercentage
- 16%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
vind trainen dag na events sowieso niks, of je moet het ook echt UB / LB afstellen
maar dat is mijn p*ssy mening
Toch weer super lekker gebankt man!
De rest is maar bijzaak![]()
Tymboo, waarom heb je eigenlijk geen uitleg meer gegeven op je eerdere kritiek in het topic van ScoobzOr? Was wel benieuwd.
Ja heb er nu geen last van.
Squats gingen wel een stuk trager dan gehoopt, het is nog een lange weg om weer terug op niveau te komen.
Sinds zaterdag ook weer darmklachten dus niet echt goed kunnen eten.

Als het beter komt daar gaat het om, snelheid in herstel is leuk maar als het nier anders is ja so be it..
Balrn van die darm man, wat had je dan ? Constant aan de schijt ?
En kun je misschien me PM beantwoorden![]()

Anders op dinsdag ook eens mee doen met de block pulls voor die gore lockout kracht
haha je bencht gewoon net zoveel als je squat joh. Weet je zeker dat je wel je borst aan raakt? Als je zegmaar van die halve doet, dat telt niet hè.
leuk dat je in september mee doet tymen! 210 drukken dan?
Ga ik zeker doen, maar moet ook blijven werken aan de startpositie. Ik kom gewoon net niet goed uit met mijn heupen als de halter boven de knieën komt waardoor de hefboom het onmogelijk maakt om mijn heup hard door te knallen.
heuheu
Squat is wel na veel blessureleed en zit nog zat ruimte in.
Thanks
filmpje
http://www.youtube.com/watch?v=u3Y-O1reQo8

