- Lid sinds
- 9 jul 2009
- Berichten
- 15.746
- Waardering
- 14.131
Insgelijks Bubs, fijn weekend!Dit weekend maar eens tijd vrij maken om eea te veranderen aan het schema.
Ik blijf wel bij FB want vind het echt een fijne manier van trainen, en ook RDL/LP/BP/OHP/Pull-ups/Hip thrust blijven erin.
Assistance hier en daar switchen, gewoon om eens een andere prikkel te hebben en omdat afwisseling fijn is!
Geniet van het weekend lieve dbb vriendjes!
Assistance oefeningen heb ik niet vastliggen in een schema. De basic compound movements wel, maar assistance improviseer ik ter plekke. Geeft een stukje vrijheid om te doen wat op dat moment goed voelt.

Als je gewicht gelijk blijft kunnen die low dagen er wel uit toch?
Of zijn dat rustdagen?Ik ben gestopt met onderscheid maken tussen trainings en rustdagen. Op rustdagen wandel of fiets ik op het tijdstip waarop ik anders zou trainen. Volgens mij jij ook? Je energieverbruik is daarmee nagenoeg gelijk met trainingsdagen. Ik Merk in ieder geval geen verschil nu ik op rustdagen niet minder eet. Integendeel, ik heb de indruk dat het voor mijn herstel beter werkt.

.
.
. Gelukkig niets dringends en beleefd duidelijk gemaakt dat dit geen case was voor de 24/7 dienst en het morgen opgepikt zal worden. Vriendelijke man, begreep het volledig, excuseerde zich voor het storen en zou een ticket maken of mail sturen.
.
, mag nu toch wel gaan stoppen!
.
.
.
.
. "E teer puptje" zoals ze in het mooie West-Vlaams zeggen.