Jij kent je lichaam goed en weet wat je moet doen. Ik heb voor het eerst gedeplete en ben daarna gaan laden met niet drinken, maar merkte weinig verschil. Veel moeite voor gedaan. Heb je veel ervaring met cutten e.d. dat je zo precies weet wat je moet doen?
Ik ken mn lichaam wel goed maar op het gebied van depleted en loaden ken ik m'n lichaam wat minder

Ik heb niet echt gedeplete en geload. Mijn hele cut stond ik altijd aan de flatte kant. Nu merk ik dat ik na 4 dagen boven onderhoud wat voller sta.
Vreemd dat je zo weinig merkte van het depleten en laden. Je ben echt wel droog zag ik dus daar ligt het niet aan...Wat ik wel weet is dat iedereen heel verschillend is!
Voor de duidelijkheid, ik weet ook niet precies wat ik moet doen!
Ik denk nu te weten wat de factoren zijn waardoor ik iets voller sta en dat heb ik vooral te danken aan afgelopen dagen boven onderhoud.
Als je merkt dat jij s'avonds er het beste bij staat, waar kan dat aan liggen dan?
Ik eet veel carbs pwo en postworkout
Ik drink savonds tijdens het trainen heel veel en savonds de 2 uur erna weinig.
Ik ga in bad.
En sta ik dan voor de spiegel, dan ben ik vol en zie ik er droog uit.
En dat beetje extra droogheid i.c.m. vol zijn is precies genoeg en is niet zo risicovol.
