- Lid sinds
- 2 okt 2010
- Berichten
- 16.500
- Waardering
- 1.015
20 setjes squatten.... dan mogen wij bb'ers niet achter blijven.
Prepare for 21 sets![]()
We gingen toch geen benen doen dinsdag he

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
20 setjes squatten.... dan mogen wij bb'ers niet achter blijven.
Prepare for 21 sets![]()

20 setjes squatten.... dan mogen wij bb'ers niet achter blijven.
Prepare for 21 sets
---------- Post toegevoegd Sun 14 Aug 2011 om 20:43 ----------
Hoe wordt die vis bereid dan, please share...

Die is 180cm maar nee de 140 op 168cm. Die heb ik pas 1x in mijn leven gelegd. Maar die is ongeveer even lastig als de 130 20inch die ik tot gisteren ook pas 1x eerder had gelegd op die hoogte. Als je ergens goed in wilt worden moet je het gewoon heel vaak doen! Een geweldige quote van Aristoteles:
We are what we repeatedly do. Excellence then, is not an act, but a habit.

Is goed Ibo. Loop je de dag ervoor ook eerst een 400+ yoke
Vis: Tilapia in de pan: paar partjes citroen erop leggen, zout en peper, italiaanse kruiden en dan deksel op de pan en niks aan doen tot ie heerlijk gaar is. Verse spinazie erop voor een minuut of 2-3 en dat bij de pasta.


Klinkt geniaal, alleen blijft mijn tilapia altijd plakken aan de pan als ik het te lang laat liggen. Slechte chef I guess.
