- Lid sinds
- 28 nov 2015
- Berichten
- 1.203
- Waardering
- 1.157
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 70kg
- Vetpercentage
- 8%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
of elke dag kaartjes van de voormalige Iraakse geheime dienst in zijn brievenbus stoppen![]()
Hij heeft toen steevast elke dag urine op een bord gegoten, deze ingevroren, en die pisplaat de gang in gemikt door de brievenbus.
ZAL ZE LEREN
Ja dat is t hele punt indd. Gewoon een beest geven zonder voer zonder hok zonder niks. SUCCESSSHet beste is dan dat je de konijnen en de vingerverf dingetjes tegelijk geeft. Geen hokje geven trouwens, dat regelen ze zelf maar.
Disney dvd, inhoud vervangen door porno dvd (evt. home video). Doet het ook leuk
Ik dacht meer aan een bodybuilding wedstrijd in het portiek van deze heer de Irakees. @Sanca in ondergoed lijkt me een verukkelijk gezicht en bovendien ziet hij er uit als een heuse vikingDBB knokploeg?
Maar more serious. Ik zou toch eens bij politie/justitie/juridische dienstverlening aankloppen en eens zien wat mogelijk is.
Verzamel een vuilniszak en zodra je kans ziet adresgegevens van hem erin te doen zet je deze op straat en dan doen de vogels de rest. Met een handhaver die op oorlogspad is, betekent dat dat de buurman boetes gaat krijgen.
:Harpep is woke.De Ironie:
Veel van dit soort problemen ontstaan, bestaan en blijven bestaan, omdat te veel mensen oordoppen in en oogkleppen op hebben, figuurlijk gesproken.
In België is er iets zoals een vrederechter, ik weet niet hoe dat in NL zit. Ik vrees echter dat met dat soort mensen je eigenlijk niet echt rustig kan samenleven.
Ik ben geen racist maar deze exemplaren lopen qua ontwikkeling hopeloos achterop. Mooi he, onze multiculturele samenleving?

