XXL Nutrition

Log Rob S.

Status
Gesloten. Neem contact op via privébericht.
beetje walnoot olie over de droge rijst met kip, geeft net wat meer smaak.
ook is sweet chili saus een must have als het komt om rijstmaaltijden naar binnen werken.
 
Rob post gewoon is trainingsfilmpjes...die squat kan het ook zijn dat iets teveel naar voren komt met je bovenlijf...
Trainingsfilmpjes zijn van iedereen leuk...groot of klein, slap of sterk...!
good luck pomping!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #164
Vandaag stond rug + hams op het programma..

BB row
16x 60kg
15x 80kg
12x 100kg
9x 120kg
7x 140kg
10x 100kg

Cable row
12x 100kg (fullstack)
Daarna wat dumbbells gepakt om die erop te fl*kkeren...
10x 116kg
8x 130kg
8x 136kg

Lat pulldown
12x 90kg
10x 100kg (fullstack)
8x 114kg
12x 80kg
12x 80kg

Db row
10x 65kg
8x 65kg
7x 65kg

Lying leg extension
16x 30kg
12x 40kg
10x 50kg
8x 60kg (KRAMP...direct gewicht verlaagd)
12x 35kg

Staande oefening voor hams op de leg extension (10 sec rust tussen setjes)
12x 20kg
12x 15kg
12x 10kg
 
Veel rows zeg , en weinig pulls werken pulls minder voor je ? ik vind het nadeel van pulls dat mijn armen best snel verzuren
 
Laatst bewerkt:
Als je kip en groenten tussen je rijst hebt zitten is saus toch overbodig.
 
Geen update's meer? Vond het net zo'n interresant log!
 
Rob S is met de noorderzon vertrokken.:(
 
Wanneer komen de filmpjes nou? Nu zit ie zichzelf voor schut.
 
Wanneer komen de filmpjes nou? Nu zit ie zichzelf voor schut.

Waarom zet hij zichzelf voor schut?? :roflol: Denk dat hij al die vragen beu was. Z'n log had na 1 dag al 6 pagina's zowat vol met vragen. Wel jammer, het was boeiend om te lezen die trainingen.
 
Naja, dit is niet erg mannelijk. Eerst komen showboaten en na 2 haatpagina's alweer verdwijnen. Een log is sowieso voor jezelf dus waarom dan vertrekken omwille andere mensen?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #174
Blame Strongman. Als het zo moet heb ik er geen zin meer in.
 
Laatst bewerkt:
Ik begrijp je punt. Wel jammer als je kapt, je log was interessant
 
Blame Strongman. Als het zo moet heb ik er geen zin meer in.

schijt aan hebben rob, laat je niet uit de tent lokken. Ik denk dat je een meerwaarde hebt voor het forum en dat je ervaringen waardevol zijn voor andere leeftijdsgenoten(zoals ik).
 
Niet eens gezien dat gerel van die gast. Jammer indd..
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #179
Was ook niet serieus hoor. Net alsof ik me door zo'n lelijke vetnek laat beïnvloeden hahaha, niet dus.

Deze week geen updates omdat de gewichten totaal niet boeiend zijn. Voelde me maandag slap en brak dus heb ik de trainingen en dus ook de gewichten daarop aangepast.
Dit weekend ben ik vrijdag en zaterdag op stap geweest en heb ik me beide dagen volgegoten met bier en alle mixjes die je maar kan krijgen. Dat heb ik geweten ook...is wel weer ff goed geweest voor een tijdje.

Volgende week komen wel weer updates. Zometeen gaat de Omnadren + NPP erin die me hopelijk nog een 5kg gaat opleveren zodat ik op 115-116kg uitkom. Ben van plan dit 6 weekjes te doen...
 
Laatst bewerkt:
dacht dat alcohol tijdens een kuur uit den boze was?

Anywayz, ga door met loggen man. IK vind het gaaf om te volgen.. eens wat anders dan de ecto logs! :)
 
Status
Gesloten. Neem contact op via privébericht.
Terug
Naar boven