- Lid sinds
- 2 feb 2004
- Berichten
- 5.204
- Waardering
- 499
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 117kg
- Vetpercentage
Vind het wel een prima gym, alleen ga ik altijd in de ochtend omdat het dan rustig is.
Hoe laat? SB en ik gaan ma/wo/vr van 07:00 tot 08:00-08:30.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Vind het wel een prima gym, alleen ga ik altijd in de ochtend omdat het dan rustig is.
Hoe laat? SB en ik gaan ma/wo/vr van 07:00 tot 08:00-08:30.

Woensdag ga ik rond 7, donderdag pas na school. Dips on THE Smith machine![]()

Dus als je er bent: hit me up! Ik ben dik (niet ongewoon daar
), zwaar bebaard, en steviger dan de bejaarden die er om die tijd rondlopen. Volgens mij makkelijk te herkennen. En liever dan ik er op het eerste gezicht uitzie.Nice om te zien dat je ook het stroman virus hebt te pakken. Motiveert mij ook weer om deze trainingen op te pakken.
Bij de 210 zag je dat je meer moeite kreeg met stabiliteit maar nog zag het er solide uit. Je had maar weinig aanwijzingen nodig om de techniek te verbeteren.
Je hebt nu voornamelijk meer op conditie strongman gedaan. Lichte kilo's maar wel veel afstand met yoke en farmers. Boom deed je ook iedere rep een clean wat goed is maar ook daar kan je wel wat zwaarder lijkt mij en minder herhalingen.
Voor een eerste keer was dit zeker voldoende, dat ga je morgen wel voelen. Volgende keer gaan we ook stenen doen.
En trek iets meer tijd uit een stroman training van 3 uur is niks vreemds. Is toch anders dan een gym training.
Fijn weekend.


Phreak is nu zó enthousiast, dat hij al aan het brainstormen is om alle trainingsmaterialen in het klein/licht voor mij na te bouwen, zodat ik het ook allemaal kan ervaren.
Zie je het voor je: iets kleinere stones van 30-40-50 kg, een log van 30 kg, een mini-yoke smaller en wat lichter, enz?![]()


Ik heb ooit een mini log gehad van 35kg. Yoke moet jij wel kunnen lopen, 110kg. Moet alleen wat omlaag.![]()

Komende zaterdag kan ik niet.
Zondag wel, wil dan 10:30 beginnen.
Laat maar weten wie kan/wil komen.
Komende zaterdag kan ik niet.
Zondag wel, wil dan 10:30 beginnen.
Laat maar weten wie kan/wil komen.
Leuk
Inderdaad we zijn dan met 4 man (en 1 vrouwGezellig, wordt nog druk zo! Het weer werkt ook goed mee, dus gaat een leuke dag worden.
), lang geleden dat we met zo'n groepje zijn.Mooi dat je het zegt. Heb je wel aansluit8ng voor chocomel of moet ik dat ook meenemen?![]()
Heb een lichte blessure dus ik ga op een laag pitje trainen. Misschien ook handig voor een form check
Neem altijd 1,5L water mee, hervullen is cardio
