- Lid sinds
- 14 sep 2006
- Berichten
- 18.452
- Waardering
- 5.132
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 73kg
- Vetpercentage
- 11%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Gefeliciteerd. Mooi moment om met AAS te starten, dikke rebound knallen. Hopen dat je na je all in vakantie nog redelijk droog terug komt. Anders zou ik even terug de cut in gaan gevolgd door een rebound icm AAS.
500mg test met 200mg mast is een ideale starterskuur. Zou persoonlijk niet 250mg doen, gaat je hoe dan ook tegenvallen. Maar wie weet heeft Maarten hier een andere kijk op, ben wel benieuwd.
14 weeks out had ik een foto gepost en kreeg een hoop negatieve shit dat ik te laat begonnen was met cutten en mijn VP te hoog was. Ik heb van nature niet snel blokjes, maar wie zegt dat ik hierboven vet ben kan echt de pot op. Ook het gezeur dat ik niet genoeg massa heb. Ik heb inderdaad niet superveel massa (nu 88 kg bij 1.89 m), maar verwacht je dan dat ik naturel even 100 kg weg zet on stage?![]()
Thanks. 22 oktober krijg ik een kaakoperatie, dus eerst herstellen en dan bouwen. Voor die tijd paar kg pakken omdat ik na de operatie mogelijk iets afval.Gefeliciteerd. Mooi moment om met AAS te starten, dikke rebound knallen. Hopen dat je na je all in vakantie nog redelijk droog terug komt. Anders zou ik even terug de cut in gaan gevolgd door een rebound icm AAS.
500mg test met 200mg mast is een ideale starterskuur. Zou persoonlijk niet 250mg doen, gaat je hoe dan ook tegenvallen. Maar wie weet heeft Maarten hier een andere kijk op, ben wel benieuwd.
Wellicht. Vroeger werd hier 500mg test aangeraden, en tegenwoordig wat mast erbij zodat je minder sides krijgt. Vind het met zo'n gedachten niet echt teveel.700 mg AAS is toch veel te veel als 1e kuur met TS z´n huidige fysiek man.
Goede prestatie wel op je wedstrijd TS!

Thanks. In de bulk heb ik veel 5x5 op de compounds getraind en ook een lange periode bijv. 10-5-3-1-1 op de bench, 10-10-5-5-3 op de Squat en 5-3-1-1-1 op Rack Pulls. Einde bulk woog ik 102 kg, maar in de cut verlies ik gewoon weer veel kg's. Ik denk ook dat veel afhangt van genen en mijn duurloopverleden. Massa pakken gaat zeker lukken als ik besluit te gaan gebruiken.Nog gefeliciteerd Bert. Volgens mij heb jij erg veel talent, ongelofelijk hoe je van marathonloper een voortreffelijke natty bodybuilder bent geworden. Met zwaar trainen (hint) zou je m.i. nog veel meer kunnen bereiken.
Thanks. In de bulk heb ik veel 5x5 op de compounds getraind en ook een lange periode bijv. 10-5-3-1-1 op de bench, 10-10-5-5-3 op de Squat en 5-3-1-1-1 op Rack Pulls. Einde bulk woog ik 102 kg, maar in de cut verlies ik gewoon weer veel kg's. Ik denk ook dat veel afhangt van genen en mijn duurloopverleden. Massa pakken gaat zeker lukken als ik besluit te gaan gebruiken.
Ik heb het geluk dat ik nooit ziek ben (afkloppen is voor bijgelovige zwevers) en ik all year round train. Misschien op vakantie wat minder, maar dan nog steeds een paar keer Full Body en duursport.Herkenbaar en respect. Zelf ben ik voormalig 60 en 100m atleet en kogelstoter/discuswerper maar heb ook veel moeite met het vasthouden van massa. Een griepje en het is weer weg. Succes, ik ben erg benieuwd waar je enhanced carrière je gaat brengen.

en 2 dagen niet gegeten
, maar daarna mocht ik naar huis en ging het snel beter. De operatie had toch wel flinke impact, maar gelukkig heb ik een kantoorbaan en kon ik snel weer aan het werk. Ik ben een kg of 6 afgevallen; aangezien ik al (/nog) wedstrijddroog stond, was dit met name spiermassa helaas, maar dat pakken we wel weer terug!
Ik heb zes weken vloeibaar moeten eten en niet kunnen en mogen trainen. Sinds een kleine twee weken mag ik weer trainen, joepie.
Ik merkte aan het begin nog wel dat ik op moest passen met kracht zetten op mijn kaken. Ik had niet verwacht dat ik zo bizar veel kracht (en massa) zou verliezen, maar train normaal het hele jaar door met nooit meer dan 1 rustdag in de week, dus een pauze van 6 weken was ik absoluut niet gewend. Ik merk dat ik al snel geneigd ben maximaal te gaan tijdens de training, maar de laatste dagen merk ik ook dat dit wel gaat zonder dat ik mijn kaken erg voel. Ik ga mij verder niet druk maken om de gewichten die ik aankan (echt beginnersgewichten), maar focus mij gewoon lekker op een goede uitvoering, volledige ROM en wat meer op TUT en MMC dan voorheen.


)
Ik track mijn macro's ongeveer (in mijn hoofd) en eet deels cleane standaard-maaltijden (havermout/brinta met fruit en whey, rijst/kip/groeten etc.) en 's avonds iets vrijer. Het meest nog semi-vaste substanties, dus bijvoorbeeld aardappelpuree met hachee of curry of chili-con-carne of vleesstoof of stamppot; verder best veel soep en vaak een wat salade uit de blender (bijvoorbeeld hüttenkase / cottage cheese met paprika/komkommmer/augurk/tomaat/kruiden). Tussendoor sta ik mijzelf toe een beetje te snoepen (chocola, zuurtjes, strooigoed) en is het dus iets meer IIFIYM. Ik mag sowieso wel wat aankomen, dus dat geeft wel een fijn gevoel. 
Ik had niet verwacht dat ik zo bizar veel kracht (en massa) zou verliezen
