Succes. Ik heb een tijdje geprobeerd maar mij doet het niet zo veel. Ik heb kousen van herzog. Op zich niet heel erg, maar tijdens opwarmen kreeg ik kramp de eerste paar keer. Daarnaa viel het mee.
Verder merk ik er weinig van en gebruik ze dus niet meer. Ik heb meer last van mijn voorvoeten en pees plaat aan de zijkant van mijn linkerdij, dat is een zwakke plek. Waarschijnlijk omdat dat been ietsje langer is dan de ander. Helaas kan ik alleen maar stretchen en metatarsalgie zooltjes gebruiken. En anders gewicht kwijtraken, dat helpt. Vast ook wel.
Voor nu heb ik laatste jaar best wat spieren opgebouwd. Ik pas nog net in maatje xl, terwijl dat eerder echt ruim voor me was. Het is niet alleen spieren, maar het meeste wel.
Ik ga nu na de vakantie weer even eten loggen en op een klein tekort zitten. Zien of dat me weer wat lichtvoetiger maakt zonder te veel kracht kwijt te raken.