MNT
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 31 jul 2009
- Berichten
- 393
- Waardering
- 6
- Lengte
- 2m
- Massa
- 119kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
20 reps is best aanpoten, zeg! Wel leuk af en toe.

Thanks. En over de elleboog: gaat een beetje op en neer. De dag na chins wel last, maar de pijn verdwijnt veel sneller dan eerst.Trainingen zien er goed uit, hoe zit het ondertussen met je elleboog?



Heb de kb swings ook weer opgepakt
Heb je deze wel is gezien: http://www.t-nation.com/training/ten-thousand-swings-to-fat-loss ?
Lijkt me echt bruut om die challange ooit nog is te doen.

Heb de kb swings ook weer opgepakt
Heb je deze wel is gezien: http://www.t-nation.com/training/ten-thousand-swings-to-fat-loss ?
Lijkt me echt bruut om die challange ooit nog is te doen.
Yup, ik kan wel even zonder OH Press.Weer eens wat anders, altijd leuk zoiets uitproberen. Ik moet het verhaaltje nog eens lezen...![]()


Thanks! Ik ga de komende tijd vooral squaten, dippen, rowen en swingen met een lichte dag en een zware dag voor de squats en dips. En 1x per week het schouder circuitje.Goeie skwaats, maar één dagje tussen presstrainingen voel je idd aan je kracht. Ik heb zelf ook een lichte en een zware dag ondanks dat er meer dagen tussen zitten.

Tja, T-Nation is vaak wel erg sensatie belust. Maar sommige artikelen en methoden zijn het zeker waard om (al dan niet in aangepaste vorm) uit te proberen.Verschrikkelijk verhaal om eerlijk te zijn over die shoulder shocker, wat een ego! Maar die pull aparts zijn niet verkeerd hoor denk ik. Lekkere progressie in je train weer, gaat goed de laatste tijd!
Tja, T-Nation is vaak wel erg sensatie belust. Maar sommige artikelen en methoden zijn het zeker waard om (al dan niet in aangepaste vorm) uit te proberen.

