- Lid sinds
- 12 jun 2007
- Berichten
- 17.725
- Waardering
- 15.485
- Lengte
- 1m89
- Massa
- 125kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Know that feel Tymen... gewoon flink overdrijven en het gewoon afdwingen.
inderdaad gewoon op staan dat ze je doorverwijzen, een specialist kan meestal snel uitsluitsel geven, en zoekt in snellere stappen door dan een huisarts.
sterkte en hopen dat ze snel de situatie kunnen verbeteren
pfft beterschap zeg, hoop dat je gauw weet wat 't is en het rap opgelost is.
(nog gefeliciteerd trouwens!)
Altijd klote als je een huisarts moet overtuigen dat je ziek bent, je bent ziek of je bent het niet. Lijkt mij dat een huisarts de taak heeft om iedere patiënt serieus te nemen.
Sterkte Tymboo, en hopelijk heb je binnenkort meer duidelijkheid.
Ik heb wel bloedonderzoek en ook mijn excrement (hehe) laten onderzoeken maar was allemaal prima en een beetje aan de dunne zijn komt ook door de hoeveelheid. Verder heb ik nooit pijn maar ervaar ik het soms wel al erg irritant dat je denkt dat je steeds moet schijten als je een zware squat doet. Darmkanker zit ook bij mij in de familie maar het agressieve gen heeft mijn moeder niet. Wel heeft zij een poliep gehad die verder geen kwaad kon maar ik zal vanaf mijn 40 het laten checken. Mijn huisarts is erg behulpzaam en als er darmkanker in de familie voorkomt wordt men meestal snel geholpen. Maar idd zoals je zegt dacht ik altijd meestal rond je 40e.
Bedankt.
Met wat eigenlijk lol
---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 21:52 ----------
Hij nam me ook wel serieus, alleen je merkt gewoon aan alles dat ze t liever opgelost zien zonder dat dat geld gaat kosten. Ik denk dat als er wat minder zelfverzekerde mensen die niet echt durven door te drammen bij hun huisarts langskomen, het soms best eens lang kan duren voordat een mogelijk ernstig probleem opgelost gaat worden met alle gevolgen van dien.
Thanks.
Hopen dat het niks ernstigs is. Heb je al gexperimenteerd met je voeding ? Bijvoorbeeld sommige dingen weglaten en langzaam weer toevoegen ?
Duidelijk, sterkte met de onderzoeken kerel.
Ook al vinden ze wel wat, dan weet je tenminste wat je vervolgstappen moeten zijn.
