- Lid sinds
- 8 nov 2009
- Berichten
- 4.352
- Waardering
- 174
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 80kg
- Vetpercentage
- 14%
roidrageDie fokking irritante carglass reclames, als ik ooit zo'n debiel irl tegenkom stomp ik m gelijk aan de grond.![]()
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
roidrageDie fokking irritante carglass reclames, als ik ooit zo'n debiel irl tegenkom stomp ik m gelijk aan de grond.![]()
Die fokking irritante carglass reclames, als ik ooit zo'n debiel irl tegenkom stomp ik m gelijk aan de grond.![]()
lekker op parkeerplaats mensen lastig vallen 100 euries pd en die mensen maar denken dat het niks opleverd 
Die gasten op parkeerterreinen zijn NOG ergerhaha zulk werk heb ik ook nog gedaan vroegerlekker op parkeerplaats mensen lastig vallen 100 euries pd en die mensen maar denken dat het niks opleverd
![]()

goed idee brah, omschrijf hoe je eruit ziet dan zie ik je vanavond in mn droomhmm ik had in me droom juist alleen 1 te lange barbell maar ik wou dumbbell curls doen zullen we volgende x de stang ruilen in onze droom?
ik dacht nice.... die ga ik keihard knallen dalijk.Ben je gay ofzo.. ookal scheet ze je lap onder zoiets laat je toch niet liggenHad gister op een verjaardagsparty een lekker wijf gespot, en het was duidelijk dat ik em er wel in zou krijgen aangezien ze om me heen hing alsof ik honing aan m'n aars had en zij een geil beertje was.
Hoe dan ook, ze kwam bij me op schoot zitten, beetje geintjes maken ofcourse, viel in de smaak en ze lag dubbel.. Ik een paar goed getimede vragen stellen, zegt op een gegeven moment luchtig zo van: oh je kunt wel bij mij slapen hoorik dacht nice.... die ga ik keihard knallen dalijk.
EN TOEN GEBEURDE HET.... ik vertelde een grap en ze begon te lachen en ineens voelde ik m'n benen trillen. ik weet ZEKER dat ze gewoon een keiharde fart liet op mijn schoot. Het was nogal rumoerig dus je hoorde em niet, maar ik kon duidelijk zien dat zij ook dacht van: merkte hij het? Ik deed alsof er niks was, maar ik zei dat ik ff naar de wc moest, daarna ergens anders gaan zitten. M'n maat was gelukkig knetterzat dus ik zei dat ik em thuisbracht en dat avondje slapen moest maar 'een andere keer'. Gatverdamme, nog nooit zo op een wijf afgeknapt! Echt van hot naar 100% NOT in 2 seconden.
mee eensBen je gay ofzo.. ookal scheet ze je lap onder zoiets laat je toch niet liggen


Ben je gay ofzo.. ookal scheet ze je lap onder zoiets laat je toch niet liggen

+1ben je gay ofzo.. Ookal scheet ze je lap onder zoiets laat je toch niet liggen
Idd, van mij mag ze er nog wel per ongeluk overheen menstrueren ook.
Alhoewel...
goed idee brah, omschrijf hoe je eruit ziet dan zie ik je vanavond in mn droom
ik ben lekker en buff.
HMMM ik ben ook lekker en redelijk buff!
wat is je favo oevening? dan zalk kijken of ik iemand die zie doen.
Mijn favo oefening is bankdrukken of schoulderpress.HMMM ik ben ook lekker en redelijk buff!
wat is je favo oevening? dan zalk kijken of ik iemand die zie doen.
check of je me ziet vanavond, ik probeer je wel aan te spreken.
