Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Enkel in PM, mijn stoere boi.
Dit hoef ik niet te pikkenMisschien komt het omdat je zelf een kippige tokkie bent?
Kip zonder kop.

Enkel in PM, mijn stoere boi.
Dit hoef ik niet te pikken![]()
Je bent er toch altijd als de kippen bij om wat in het rond te kwekken, he?Eenden hebben heel geen hoeven en volgens mij ook geen pikje.

Hey Mat,Je bent er toch altijd als de kippen bij om wat in het rond te kwekken, he?![]()
Een jager gaat op zaterdag altijd jagen bij het meer om de hoek van zijn huis, hij besluit om een hond te kopen en deze mee tenemen wanneer hij gaat jagen. De zaterdag daarop gaat hij jagen en neemt zijn nieuwe hond mee. Wanneer hij een eend heeft afgeschoten en deze op het water valt geeft hij de hond de opdracht deze te gaan halen, de hond rent over het water heen en pakt de eend in zijn bek en rent over het water weer terug om deze eend aan zijn baasje te geven. De jager staat er van te kijken en denkt die hond is niet goed snik en de volgende zaterdag neemt hij een dierenarts mee en hij schiet weer een eend af en deze valt weer op het water en de hond rent over het water heen en pakt de hond in zijn bek en rent weer met de eend over het water terug en geeft de eend aan zijn baas, de jager vraagt aan de dierenarts wat er nou aan de hand is en de dierenarts zegt; oh ik weet het al niets om over ongerust te zijn, uw hond kan niet zwemmen!
Je bent er toch altijd als de kippen bij om wat in het rond te kwekken, he?![]()
Alleen het beste voor mijn scharreltjeHey Mat,
Ik wou je nogmaals bedanken voor de sponsoring. Jouw proteine sap is echt het beste product ooit!
Het is zo anabool dat ik zelfs niet meer hoef te juicen!
Groetjes,
Gay(mond)

Dat haantjesgedrag staat je niet, aap (dat is West-Vlaams voor aap).
Nee spaanseIk ben de Duck Whisperer. Zijn het toevallig mexicaanse eenden?

wow zoiets vriendelijks had ik nou nooit verwacht van een kerel met een bivakmasker en een wapen op ze avaMorgen ga ik de eendjes voeren en ik ga ze crackers en ontbijtkoek voeren.
Alleen het beste voor mijn scharreltje
Dat haantjesgedrag staat je niet, aap (dat is West-Vlaams voor aap).
Mensen denken dat ze eenden(vogels) helpen door ze brood te geven, maar door brood gaan ze eerder dood. Was tijdje geleden op het nieuws. Door het voeren van brood worden eenden maar 2 jaar oud, ipv 10.
Kan je ze nog beter een rotje voeren dus.
Het Amsterdamse stadsdeel Noord heeft een eendenbeleid. Wethouder Harm-Jan van Schaik wil het eendjesvoeren ontmoedigen want door al dat brood, zegt hij ‘[…] leven de eenden veel korter, geen negenentwintig maar slechts twee jaar’. De officiële stadsdeelbioloog voegt daar aan toe: ‘Als eenden teveel brood krijgen, hoeven ze niet meer op zoek te gaan naar natuurlijk voedsel. Verveling en agressie onder de eenden nemen toe, waardoor het aantal verkrachtingen en verdrinkingen door soortgenoten toeneemt. Dat is niet goed voor het dierenwelzijn.’ Wat een flauwekul.
Dit zijn de feiten:
-De gemiddelde levensverwachting van de wilde eend bedraagt 1,6 jaar en het langstlevende (geringde) exemplaar bereikte een leeftijd van 29 jaar en één maand. Bijvoeren verhoogt de overleving.
-Eenden vervelen zich nooit. De tijdwinst die het in ruime hoeveelheden aangeboden brood oplevert, wordt benut met activiteiten die de overleving verhogen, zoals poetsen, het in optimale conditie houden van het verenkleed.
-Zowel in de stad als in de broodloze natuur is verkrachting, groepsverkrachting zelfs, onderdeel van de voortplantingsstrategie van de wilde eend. De woerd verkracht niet voor de lol: hij wil nageslacht. Als u slechts drie maanden per jaar een penis zou hebben en uw kroost een levensverwachting van maar anderhalf jaar heeft, dan zou u zich toch ook wat actiever met de voortplanting bezighouden?
Eén troost als u zich opwindt bij het zien van een wijfje dat keer op keer kopje onder gaat: bij die dramatische groepsverkrachtingen heeft de vrouwtjeseend het heft in handen. De anatomie van haar geslachtsorgaan is zo geëvolueerd dat zij ongewenst (zwak) zaad op een zijspoor kan zetten en het zaad van de uitverkoren woerd haar eieren laat bevruchten.
Ik stel voor eenden buiten de discussie te houden en mensen die sloot en plas tot broodpap transformeren net als alle andere milieuvervuilers te bekeuren. Laat de beleidsmakers in Amsterdam niet achteloos voorbijgaan aan de educatieve en emotionele aspecten van het eendjesvoeren. Welke vader of moeder kent niet die intense momenten van geluk langs de waterkant? Ik spreek uit ervaring. Met twee in dobbelsteentjes gesneden oude boterhammen in een zakje die we langzaam aan de watervogels voeren, breng ik mijn dochter van 1 wekelijks de beginselen van de vogelkunde bij: ‘Geef de nijlgans ook wat, dat is een nieuwkomer. Daar is de mannetjeseend met zijn groene kop, let op de mooie krul in zijn staart. Die met dat saaie, bruine verenpak is de vrouwtjeseend. Kijk een paring! Het mannetje schudt met zijn staart, dat wijst op een zaadlozing.’
Gelukkig woon ik in Rotterdam, waar ze nog geen eendenbeleid hebben
Na het lezen van deze zin, zal mijn leven nooit meer hetzelfde zijn...http://vroegevogels.vara.nl/Columni...349986&tx_ttnews[backPid]=37&cHash=7691e10637
Onzin dus en de schrijver van dit artikel is toch wel een eendenexpert te noemen. Kees Moeliker aka The Duck Guy. Beroemd geworden door zijn beschrijving van necrofiele homocoïtusualiteit bij de eend.
