Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wanneer wordt opsporing verzocht uitgezonden, zal vast wel 1 van die goosies op komen.
Tijdens de rellen in Haren is vannacht een man van 84 ernstig mishandeld met een stoeptegel.
Rond middernacht was de bejaarde man in zijn bijkeuken toen er opeens een man voor hem stond. Meteen daarna kreeg de man uit Haren een tegel tegen zijn hoofd en raakte hij bewusteloos.
Zijn vrouw vond hem liggend in een plas bloed. Hij werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Daar bleek dat de bejaarde man zijn kaak had gebroken en een lichte hersenbloeding had.
De politie denkt dat de aanvaller een van de relschoppers in Haren was en hoopt dat getuigen zich melden.
Ach en dan word je gepakt, gaan echt geen zware straffen worden. En vind dat ook nog wel terecht...
---------- Post toegevoegd Sat 22 Sep 2012 om 19:43 ----------
Dan ben je snel bang, wacht nou maar af of dat wel te doen is...die schade verhalen. Want als je niet alle daders vind kan het niet zo zijn dat de rechter alleen de gepakte daders alles laat betalen. Minister kan dat fijn schreeuwen maar die roepen wel meer....rechter=rechter.
Inderdaad deze mag gelijk dood van mij
. Je gaat toch geen mensen met een stoeptegel slaan.Inderdaad deze mag gelijk dood van mij. Je gaat toch geen mensen met een stoeptegel slaan.
Wanneer wordt opsporing verzocht uitgezonden, zal vast wel 1 van die goosies op komen.

Rob G zei:Whaha man ik hoop echt dat dit uit de hand gaat lopen (op een toffe manier), maar ben bang dat het een domper gaat worden.
Rob G zei:Whahaha echt die krampachtige houding van die mensen en gemeente maakt het juist zo verleidelijk echt heel die gekke wijk te partycrashen![]()
Rob G zei:Whaha dat wordt echt nog wel epic als wat later de 20+ mensen arriveren. Mensen dronken gaan worden. Autoradios aan gaan en de boel niet meer te controleren valt. Als er dadelijk paar duizend man loos gaat versprid dor de straten dan kan de politie niet zo veel doen.
Rob G zei:
Rob G zei:

....
Ja...erg '''''''''''''jammer'''''''''''''''' idd![]()

heeft die nou een pakje wicky en een soort chocomelk zitten jatten?
terwijl je wat jat
