- Lid sinds
- 4 feb 2006
- Berichten
- 28.297
- Waardering
- 1.422
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 90kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Thanks Cor.

) maar voor mijn doen héél magertjes gedaan.Ik druk hem denk ik sneller dan ik ooit gedaan heb, dus dat is wel een vooruitgang te noemen.Weer een mooie bankdruktraining man!
Idd altijd slim de snelheid in de rep te houden
Ik hoop het Pjotr.Mooie training Hummer en dat buigen op diepte komt wel gewoon zo doorgaan.
Goede naam: "Joopteelbal"misschien een idee om die squatstretch te doen die joopteelbal ook altijd deed... gewoon voor en na het squatten in een squat positie gaan zitten naast bijvoorbeeld het powerrack, powerrack beetpakken met je handen en dan jezelf gewoon zo diep mogelijk forcen

Heb niet genoeg box-squats gedaan denk ik...Onderbenen staan niet verticaal genoeg... Knieen te ver naar voren dus? Box squats hebben nog niet echt geholpen?
Toch nog even die 3x5x120 speed reps gemaakt he![]()



Hé truckpuller,Mooi interview man van Benedikt Magnusson. Nog niet gezien, thanks voor de link.

Ja, ging echt lekker na zo lang niks zwaars in mijn handen te hebben gehad.

(op film...
)

Film staat er inmiddels bij...show me the film
Enne ik wil niets lezen over slagroom in je log Hummer.... soooo bad![]()

Ik ook niet.Mooie deadlift man, ik wist helemaal niet dat jij zo sterk was op de dl!

Thanks man.
Je weet toch..?!

Thanks Pjotr.
Nog een 100kg dan kom ik bij jou in de buurt.


