Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

pumped up on roids ecto on DBB who trains like a lazy bum giving advice?![]()

Leg je die plate bovenop je borst? Probeer hem eens boven je hoofd te houden met gestrekt armen![]()
Dat is wat nuttigerEn effectiever.
Achter je hoofd of voor je? Voor voegt extra gewicht maar weinig toe.
( eerste keer dat ik 'm doe in smith )Ik was mijn donkey raises nog vergeten! waar ik meteen een vraag over heb:
Ik doe 'm nu in de smith, wat er alles behalve charmant uit ziet, maar het werkt prima.
Nu doe ik de standing calf raises rond de 70kg, maar ik durfde vandaag de smith niet echt te laden tot 70 uit angst mijn rug te breken( eerste keer dat ik 'm doe in smith )
Waar moet ik op letten en kan ik zonder problemen laden tot het gewicht wat ik gewend was op mijn kuiten of maakt het voor de donkey niet uit en kan ik lager in gewicht zitten en wellicht meer met vasthouden spelen?
Ik was mijn donkey raises nog vergeten! waar ik meteen een vraag over heb:
Ik doe 'm nu in de smith, wat er alles behalve charmant uit ziet, maar het werkt prima.
Nu doe ik de standing calf raises rond de 70kg, maar ik durfde vandaag de smith niet echt te laden tot 70 uit angst mijn rug te breken( eerste keer dat ik 'm doe in smith )
Waar moet ik op letten en kan ik zonder problemen laden tot het gewicht wat ik gewend was op mijn kuiten of maakt het voor de donkey niet uit en kan ik lager in gewicht zitten en wellicht meer met vasthouden spelen?
Probeer anders 1 leg donkey calf raises met een dipping belt om als je de smith niks vind
Mijn vraag was dus waarom het zo is? Ik ben geinteresseerd hoe het werkt. Waarom komt er met 20 reps meer shape als in oefeningen met 10 reps? Of is het puur van, "doe maar 20 reps want met 10 reps worden je spieren te groot?" wat is de reden, extra vetverbranding kan het niet zijn.
Als je niet al te veel spiermassa wilt kweken als vrouw kan je dit toch ook bij houden dmv intensiteit. Ik zie het eerder als luxe als spieren te snel in shape raken door middel van 10 reps te doen.Of bedoel je iets heel anders met in shape? Ik ga er van uit dat je gewoon spiergroei bedoelt. Anders kan ze net zo goed alleen gaan hardlopen en vetverliezen. Voor een goede shape zijn toch enig gevormde spieren nodig. Waarom die nou niet met 10 reps sneller en makkelijker creëren maar met 20 reps waar groei langzamer in is?
Dit gaat toch heel geleidelijk en niet van de een op de andere dag. Misschien kan je mij nu wel uitleggen waarom 20 reps beter werken als 10 reps.
hahahahaha........
Ik laat dit jaar een tattoo op mijn kont zetten..... "pas op!! zwenkt uit!!" hahahaha
Vanuit mijn ogen gezien: een zandloper vind ik bijzonder aantrekkelijk, dus slanke taille, bredere heupen / billen / bovenbenen. Lijkt mij controleerbaar bij lagere reps, nb. het is niet zo dat je na 3 keer sporten een enorme spiermassa hebt ontwikkeld. Vind je het op den duur te veel worden pas je je schema weer wat aan, maar persoonlijk: massa geeft vorm. Te vind ik niet mooi (wel respect voor) maar een beetje gespierde benen en een goede squat reet kan ik bijzonder waarderen !
