Ik verwaarloos me log een beetje. Maar kep vandaag geen reet te doen dus laat ik er maar weer is wat in zetten. Met de cut gaat ut naar mijn mening ruk. gewicht blijft nu beetje hangen of gaat in iedergeval heel langzaam. (ik ken me zelf wel vertellen dat ik miss wel spiergroei ervaar, maar wrom zou ik tegen me zelf gaan liegen(L)).
Qua trainen zit ik nu aan een 3daagse split, na 3 maanden fullbody 3 keer inde week te doen. De split bevalt prima, meteen in de eerste week had ik al grote krachtgains. Dus ik denk dat ik miss toch overtraind was.
de training van vandaag was:
Borst:
flat:
12×60kg
10×70
10×75 (kwou bij 8 stoppen maar het voelde ineens heel licht?)
8×80
4×90
1×95
1×100 (was zonder spotter en ut ging echt NET aan, ik was denk ik een beetje te overmoedig, maar wel blij dat ik de 100 aan heb getikt. Het is denk nog nie veel voor mijn lengte,gewicht maar ja het is een begin)
incline:
10×40
10×50
8×60 (en toen was ik moe)
cable flyes:
10× 25 (per hand)
8×30 (en toen was ik er achter dat me borst echt helemaal uitgeput was)
Triceps
niet echt interessant
wat pushdowns gedaan met 35kg etc etc
Ik train nu vanaf eind oktober, is het een beetje een goeie bench voor iemand die 3 maandjes traint? voor iemand dan van mij formaat, niet echt he?