Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
ze hebben meerdere soorten. 1 daarvan sluit niet goed waardoor de stang en de schijven draaien als je het gewicht op tilt.. heel vreemd![]()
Ik ook niet voor ik bij deze sportschool was.. maar blijkbaar gaan bij slappe sluiters de stang draaien en ja.. dan is het moeilijk grip houden met 60 kg![]()
Had dus ook nog niet eerder meegemaakt. . ik snap de verwarring![]()
Sorry, ik snap het nog steeds niet denk ik.
Ik denk dat als jij je grip verliest omdat de barbell draait, ookal is het met 60 kg, je wel echt aan je grip moet gaan werken.



Tot dusver en niet verder
Straks rug trainen!! Oja en buik (die wil ik nog wel eens verwaarlozen)
Nu lekker herstellen en GROEIEN!!

Als ik het goed begrijp, bevalt het je tot nu toe dus prima? Ik ben nieuwsgierig naar de progressie pics!! Vind de training erg lekker uitzien, heerlijk hoog volume! Als ik dit zo zie.. Kan ik me wel voorstellen dat je na de training lekker vol zit! Ben benieuwd hoe het resultaat van de trainingen gaat zijn. You go girl!! ^^
Had ook nog weinig kracht over, maar ik heb de hele training voltooid! High rep is killing. Ik heb dat ook al eens op benen gedaan.. gesloopt erna..
en geen p*ssy weights hoor! Growing and building weigths!!![]()
Tis wel echt pijn lijden. . ook de dagen erna.. oefIk word wel steeds meer overgehaald toch maar over te gaan op high repNiet eens na de training, maar tijdens de training zat ik al zo volHad ook nog weinig kracht over, maar ik heb de hele training voltooid! Die hoogrep-hoogvolumetraining is echt killing.. probeer het eens zou ik zeggen haha

Benen op high rep is zalig! alles 15-20 x... oef... maar zo lekker!Ik word wel steeds meer overgehaald toch maar over te gaan op high rep![]()
Ik word wel steeds meer overgehaald toch maar over te gaan op high rep![]()
Benen op high rep is zalig! alles 15-20 x... oef... maar zo lekker!

Ik zou met mn broertje gaan (proefles bij andere gym) maar die kreeg net ruzie met zn vriendin en gaat dus niet meer. mijn gym is dicht dus ik baal
Uit frustratie 15 pushups gedaan, maar ik heb een schurft hekel aan thuis trainen. Naja shit happens. Vrijdag ga ik weer knallen! !

Ik snap wat je bedoelt met die stang trouwens, heb dat wel eens mee gemaakt bij een gym. Ik train nu thuis, dus een goede stang aangeschaft waarbij dat niet mogelijk is.
Irritant dat je niet kan trainen nu! Je kunt inderdaad push ups doen. Wat ik ook vaak erbij doe zijn donkey kicks, buik oefeningen, calf raises high reps. Er is veel te vinden op internet.![]()
Of ik zou een aparte kamer moeten hebben. Dat zou ook wel mooi zijn.
