- Lid sinds
- 3 jul 2009
- Berichten
- 13.006
- Waardering
- 1.151
- Lengte
- 1m90
- Massa
- 88kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
62 beats per minute?
daar hoef je op thunderdome niet meer aan te komen![]()

Wat dacht jij dan? Belastingen op personenauto's en motorrijwielen?62 beats per minute?
daar hoef je op thunderdome niet meer aan te komen![]()

Ik merk persoonlijk dat er veel minder spanning op mijn polsen komt te staan met de hammer grip.nice log - scheelt zo'n hammergrip nou erg veel met bijv een gripp bij mill press

Welkom en hoop dat we iets van elkaar kunnen leren.Effe een paar pagina's doorgenomen. Ik denk veel van jou te kunnen leren, dus ik ga jou en jouw log vanaf vandaag volgen!

Wel een mooi pr want 70kg was mijn 1rm.Ik train liefst om de dag maar dat gaat in de praktijk helaas niet altijd, zeker niet naast het vaderschap. Wanneer dat wel lukt dan train ik gemiddeld 3,5x in de week. 1 dag rust heb ik altijd wel nodig om herstel goed te houden.

