Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
hij pakt 170 en ik 160ik vervang die roids wel van m door een zoutoplossingthat will do
train ze beesten!Thnx pendlay zijn lekker.Iedereen heeft het wel over die Press, maar ik vind die pendlay row's wederom erg goed!!!
170 maar?
bied hem voor de training een vaag drankje aan , waar hij minimaal 4 x moet van gaan schijten - allles is geoorloofd rooke in deze battle
ik vervang die roids wel van m door een zoutoplossingthat will do






Thnx, was weer genieten.
Dat bepalen wij wel he?!

Dat bepalen wij wel he?!
Als je last krijgt van je armen, misschien een setje of twee warming up arm curls? Beetje hammeren (hummeren) oid, totdat het bloed een beetje in de spieren stroomt. Koud aan de pullups beginnen is voor de armen vaak wat veel gevraagd. Bij mij althans.
sorry meneer paljas.2e keer dat ik em deed. Volgende keer wil ik 185kg pakken, beetje de druk op GS voeren.Op alle 3 je oefeningen een PR behaalt goed bezig geweeest!!
Rackpull gaat lekker van je!![]()

Eindelijk wordt het nog wat met die MP. Jij zegt het en ik doe het. Nog meer wensen?ziet er goed uit mc de mp - ik ga morgen voor de 70 - we zien wel waar we eindigen - je zou toch verwachten dat je warm bent met die pull ups - is tenslotte je derde oef , als je hem nou als 1e deed , effe in de gaten man
Super, dat is nog eens service.Gaat goed. Zal de rackpulls alvast aanpassen.
3x165. Dan lukt 185-190 je heel snel.![]()

Dat zeg je nou wel, maar daar kun je je vergissen. Bij de backsquat houd je met je handen de stang toch op een wat onnatuurlijke manier vast. Daarbij komen je onderarmen, en ook de aanhechtingen bij de elleboog op rek. Als de stang niet lekker ligt, kun je met je handen onbewust gaan corrigeren, dus statische spanning onder rek. Dat kan een rol spelen. Misschien eens op je grip letten bij de squat, als het iets is wat vaker voorkomt.Ongelofelijk om dit probleem bij een squat op te lopen, je doet bijna niets met je arm!
Dream on, gaat je NOOIT lukken.de suriman gaat binnenkort de 210 aanvallen with his black ass - hehehe

Had voor het eerst mijn handen dichter bij elkaar gehouden om mijn traps wat meer op te drukken. Had er dus meteen spijt van. Wanneer ik ze goed uit elkaar hou is er niets aan de hand. Thnx meneer rippetoe!Dat zeg je nou wel, maar daar kun je je vergissen. Bij de backsquat houd je met je handen de stang toch op een wat onnatuurlijke manier vast. Daarbij komen je onderarmen, en ook de aanhechtingen bij de elleboog op rek. Als de stang niet lekker ligt, kun je met je handen onbewust gaan corrigeren, dus statische spanning onder rek. Dat kan een rol spelen. Misschien eens op je grip letten bij de squat, als het iets is wat vaker voorkomt.

Je hebt gelijk, echter was ik aan het experimenteren. Ook de bar wat lager op mijn traps leggen zodat de druk op je onderrug minder wordt.waarom verander je iets wat goed gaat? Je zette je handen breed zodat je traps niet opsanden en de barbell goed lag, nu ga je opeens je handen korter zetten omdat zo een knurft dat in een of ander boekje zegt?? don't fix what ain't broken, bro![]()
