Born Twitchy
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 4 jan 2010
- Berichten
- 3.159
- Waardering
- 274
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 95kg
- Vetpercentage
- 14%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

okay, als velen het hadden voorspeld durfde ik vandaag ook niet naar de sportschool en logischerwijs was ik zwaar teleurgesteld in mezelf. Ik had drie doelen voor vandaag neergezet voor mezelf:
- sportschool
- de stad in
- naar de kapper
en raad is, ik durfde geen stap de deur uit te zetten, wat mij erg ontmoedigde. Ik begon echt een hekel aan mezelf te krijgen op dat moment en kreeg het gevoel dat ik mn doelen echt nooit zal bereiken (wat ik nog steeds wel heb).
Ik weet het gewoon echt niet meer, dat is het probleem. Ik ben al zo lang bezig en de laatste tijd lijkt het alleen maar met de dag slechter te gaan. Ik heb constant huilbuien (depressie), ook vandaag nadat ik echt de deur niet meer uit durfde. Heb gewoon als een klein kind lopen huilen. ik weet het niet meer. Ik weet niet meer hoe ik deze negatieve k*t cirkel uitkom.
Ik ga iig mijn psycholoog bellen en vragen of ik verplaats kan worden naar amsterdam. Ik wil vaker langs (nu 1 keer in de maand). zo 3/4 keer in de maand lijkt me verstandig om met iemand erover te praten die er verstand van heeft.
Kerel, het is k*t dat het gebeurd absoluut.
Maar je roept het ook beetje over jezelf af.
Inplaats van dat je gewoon alleen naar de sportschool wil gaan, heb jij meteen een heel plan met dingen die je moeilijk aankan.
Resultaat: je maakt het te moeilijk dus het makkelijkste is opgeven wat je helaas ook doet.
Gesprekken met een psycholoog kunnen helpen, weet wel dat je alleen daar kan praten en zelf ervoor moet zorgen dat het geen woorden blijven maar daden worden.
De cirkel waar je in zit is heel moeilijk om alleen uit te komen en daar kan een psycholoog mee helpen.
Voor de rest hangt het van jezelf af.
Als de sportschool in het weekend open is probeer dan dit weekend te gaan of ga thuis aan de slag. Zolang je maar wat gaat doen![]()
Hey, ik ben slechts een newbie/lurker op dit forum, maar dit topic vind ik toch wel erg bijzonder. Ik heb niet alle pagina's doorgelezen (wel een groot deel).
Allereerst heb ik erg veel respect voor de manier waarop je hier zomaar even al jouw problemen, en dat zijn niet de minste, op tafel gooit. De onzekerheidsfactor die ik teruglees in je posts is zeker iets wat ik herken van mezelf toen ik nog wat jonger was. Het over-analyseren van dingen, TE veel nadenken voordat je stappen onderneemt, daar had ik ook last van. Eerlijk gezegd denk ik niet dat een psycholoog dat kan verhelpen (persoonlijke mening), uiteindelijk zul je het zelf moeten doen, hij/zij zal er niet bij zijn wanneer jij met je klamme handjes even niet meer weet wat je tegen die veel te knappe meid moet zeggen. Oplossing? Denk niet teveel na en volg je eerste ingevingen, heb schijt aan wat anderen wel niet van jou denken. Zolang jij gewoon jezelf bent hoef je je nergens voor te schamen. Wat betreft de sportschool: je bent er nu één keer geweest? En twee keer overgeslagen. Wat belet je ervan om te gaan? Ook hiervoor geldt: man up, doe het gewoon. Discipline. Vanaf het moment dat je gaat twijfelen gaat het fout. Je zult er toch gewend aan moeten raken. Ik bedoel, wat zou het worst-case scenario zijn? Wat die sporters in die gym wel niet van jou denken? Als jij gewoon laat zien dat je serieus met je sport bezig bent, netjes je oefeningen/setjes afmaakt, zal er niemand zijn die zich aan jou stoort.




Je stemming kun je misschien niet controleren. Maar het eerste moment dat je maar een klein beetje positiever bent, zou je eigenlijk gelijk je spullen moeten pakken en de deur uit gaan.Dat is het ... stemmingswisselingen. Vanochtend had ik echt zoiets van... het gaat me nooit lukken. Nu ben ik alweer positiever en klaar om er weer tegenaan te gaan.
Van uitstel komt afstel. Door die stap naar buiten te zetten naar de sportschool zul je ook je andere stappen beter kunnen zetten. Aankomen, groeien in spiermassa, met een meisje zoenen en uiteindelijk ook wel met een naar bed gaan.
Zet die stap eens, ga de deur uit. Stel voor je zelf een doel voor 2011: dit jaar ga ik xx kilo aankomen, ga ik flirten met een meisje.. etc.
Waar een wil is, is een weg!
