- Lid sinds
- 4 feb 2013
- Berichten
- 4.619
- Waardering
- 884
- Lengte
- 1m78
- Massa
- 90kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Will try! Thanks.Haha son widegrip is sick voor je schouders, srs een goeie oefening. Rear delt 1 oefening erin pleuren ook om stabiliteit bij benchen te verhogen.
Ik ga het eens bekijken en die oefeningen in m'n schema passen. Jij ook bedankt!Mooi zo en je hebt altijd nog de mogelijkheid schema uit te breiden
Heb hem zelf momenteel op 2 borst/2 rug/2 schouder/ 1 biceps+triceps
Dus vandaar de vraag hoe die bevalt![]()
Thanks!Voor je zijkant zou ik met een hoog gewicht als 12-16kg weet niet hoe sterk jouw schouder is, beginnen aan dit: http://www.exrx.net/WeightExercises/DeltoidLateral/DBOneArmLateralRaise.html . Mijn schouder zet met deze oefening namelijk flink spiermassa aan. De meeste trainen midden schouder op uithoudingsvermogen (onwetendheid) met die side raises dmv te weinig gewicht.
Achterkant altijd isoleren met rear lateral raise ofzo, zijn genoeg oefeningen hiervoor. Deze pak je niet altijd goed mee, of niet optimaal zodat het groeit.
Midden en Achterkant op twee verschillende dagen doen denk ik zo. Maar dat moet je zelf maar indelen.
Hope I helped.
Denk dat overhead press minder explosief is dan MP. Maar goed ik heb daar weinig verstand van![]()

Met legdrive maak je er toch gewoon een Push Press van? Ik doe m'n OHP met m'n voeten op schouderbreedte, zonder legdrive, zo strikt mogelijk.MP is zonder legdrive en voeten naast elkaar, strict form. OHP is voeten schouderbreedte en wat legdrive is mogelijk.
Dat bloedonderzoek? Ik wou gewoon eens een algemene test laten doen en tevens ook laten testen op geslachtsziektes en aids. Better safe than sorry.Moet je je toch helemaal niet druk om maken op deze leeftijd ofwel?
Het is dus niet mijn bedoeling om nu al naar de AAS te grijpen. 
Leuk dat je je uitleg in het Chinees hebt getypt. Bedankt hiervoor!Klopt, meer pushpress dan idd.
SHBG is een bindingseiwit die voornamelijk bindt aan geslachtshormonen (waaronder testosteron). Geslachtshormonen zijn steroide hormonen en zodoende hydrofoob, zij zijn voornamelijk dus in gebonden staat te vinden in de bloedbaan. Circa 98% is gebonden aan SHBG, albumine, en enkele andere bindingseiwitten. Wanneer jij totaal testosteron meet, weet je niet hoeveel vrij is. Door SHBG en albumine te meten kun je vrij nauwkeurig berekenen hoeveel er vrij aanwezig is in de circulatie. Alleen ongebonden (vrij) testosteron kan langs de celmembranen diffunderen en zodoende aan de intracellulaire receptoren binden.
SHBG en albumine dienen dus om je vrij testosteron te berekenen.
LH is een gonadotrofine die wordt afgescheiden door de adenohypofyse, die vervolgens bindt aan de LHR op de Leydig cellen. Binding van LH aan de LHR stimuleert de steroidogenese in de Leydig cellen, en zodoende testosteron productie.
FSH is een andere gonadotrofine die bidnt aan de FSHR op de sertoli cellen, speelt voornamelijk een belangrijke rol bij de spermatogenese (sperma productie), en een mindere rol bij testosteron productie. Desalniettemin wordt ook deze afgescheiden, net als LH, in response op GnRH (waarbij er nog enkele andere factoren zijn die FSH afgifte weer afremmen, maar dat terzijde).
Ik ga de meeste termen toch eens moeten opzoeken.Eigenlijk hoopte ik op low test en dan kon ik op voorschrift kuren.Ja snap ik, allemaal prima. Maar over testosteron hoef je je niet druk te maken fappert.

Bedankt voor de "caveman-uitleg".SHBG en albumine dienen dus om je vrij testosteron te berekenen. Vrij testosteron is hetgeen wat resulteert in buffe biceps.
LH stimuleert productie van testosteron.
FSH is het homofiele broertje van LH die zich voornamelijk met sperma
Maar ik ga je vorige post sowieso eens goed doorlezen en meer info opzoeken. Kennis is macht. 
©GetXXL
Snapte er zelf ook de ballen van manheb morgen ook bloedtest voor waardes. Ben benieuwd.
Had ik maar zo'n PT als GetXXL of Peter Van Mol.Will try! Thanks.
Ik ga het eens bekijken en die oefeningen in m'n schema passen. Jij ook bedankt!
Thanks!
Heren! Nog een klein vraagje waar iemand hopelijk op kan antwoorden. Ik heb een bloedonderzoek laten doen en heb ook m'n testosteron en FSH (op aanraden van de AAS FAQ). Nu heb ik toch enkele vragen over het resultaat. Totale Testosteron ligt binnen de referentiewaardes, ik neem dus aan dat het goed zit. M'n vrije testosteron is wel beduidend hoger dan de referentie. Wat betekent dit? Heb ik meer testosteron die beschikbaar is voor allerhande taken die er aan gelinkt zijn?
FSH werd mij dus aangeraden via het AAS FAQ. Op het eerste zicht kan ik geen reden vinden om dit te laten testen. Of is dit enkel bij belang als je AAS gebruikt? Verhoogd = hoger oestrogeen gehalte?
![]()
---------- Post toegevoegd 25 July 2013 om 20:39 ----------
Met legdrive maak je er toch gewoon een Push Press van? Ik doe m'n OHP met m'n voeten op schouderbreedte, zonder legdrive, zo strikt mogelijk.

Ondergedoseerde test




4% vrije test?
Je natty test is gewoon 22x dat van mij
Al weet ik niet of dat vrije test was want ondergrens zat op 12 en ik zat op 4 volgens die test![]()
Referentiewaardes kunnen naar het schijnt ook verschillen per labo.
Je natty test is gewoon 22x dat van mij
Al weet ik niet of dat vrije test was want ondergrens zat op 12 en ik zat op 4 volgens die test![]()

Ja, gewoon gevraagd voor een algemene bloedtest en gevraagd of ik zelf wat waardes mocht toevoegen ivm m'n sport. Ik heb een hele goede huisarts waar ik veel aan kan vragen. En het is een uiterst vriendelijke en bekwame man.deed je doktor dat ? Mijne wilde dat geeneens doen tenzij ik er een medische reden voor had

4% vrije test?Referentiewaardes kunnen naar het schijnt ook verschillen per labo.


