Tren is uitgewerkt 💁
Er zijn talloze factoren waardoor bw fluctueert. Met dit weer is het vrij normaal dat men zwaarder op de weegschaal is, vooral als je ook nog verbrand bent kan dit toch oplopen. Eet je dagelijks hetzelfde, andere macros, hetzelfde kcal, vochtinname, mealtiming, vandaar weekgemiddelde aanhouden makkelijkste is hetzelfde elke dag eten en/of 1 meal van x kcal/macros dagelijks anders.
Ik zou in een cut gewoon accepteren dat het kut word en ff als een hond leven dan heb je betrouwbare data en is het makkelijkst sturen. Eet 2 weken exact hetzelfde en weekgemiddelde week 2 zou lager moet zijn als week 1, zo niet dan 25gr koolhydraten eraf pd. Vetten laag houden zodat je meer energie uit carbs haalt en eiwitten houd je eigenlijk altijd stabiel.
Met jou bw zou ik op 2200/2300 beginnen en kijken wat het gemiddelde van week 2 is. Zou zelf 1x pw een cheatmeal doen maar beperkt dit wel dit iets normaals en niet ayce en bier zuipen, denk oa aan een pizza xxl of paar hamburgers en vervang deze met 1 van je die dag meals. Indien week gemiddelde niet meer zakt kan je dagelijkse kcal verlagen en laatste paar weken cheat eruit. Cardio laag/stabiel houden wekelijks en pas uppen als je kcal laag zjjn en je liever niet nog lager wilt. Cardio is nutteloos in een cut en moet je zien als een tool/extra, maar zeker niet als een “ must do”, KT is prioriteit voor spiermassa.