philippe58
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 12 apr 2011
- Berichten
- 661
- Waardering
- 29
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 80kg
- Vetpercentage
- 16%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
thanx man, marja moet dit natuurlijk niet vaker doenToch een lekkere w.o. En ja...de planning een x vergeten ten gunste van een training> altijd goed.![]()

ik ookHeb me eigen best vermaakttoch fijn als er iemand is die spot
![]()
was idd een chille trainingidd tomrustige training afgewerkt gokhan nou zondag knallen

van je fouten leer je hehaha je kan wel es wat vergeten, veel succes zondag man![]()
, volgende keer op tijd op de planning kijken
thankx sandro, zal m'n best doen

haha, thankxTraining > AH
Rustige training, maar vast een leuke!![]()

haha thankx bob zal m'n best doen




vind dit echt ongelooflijk dat ik dit faalde 130 had ik bijna en 7.5 kg eronder faal ik
, ga nou alles verlagen en begin met alles opnieuw op te bouwen. ga ook proberen bij papendal te trainen, zodat er nog wat aan de techniek verbeterd kan worden. want dit vond ik erg zwaar tegenvallen.
ja maar voor mij is dit gewoon slecht er moet toch wel meer in zittenJammer van die fails bro! al met al denk ik dat je met die gewichten niet mag klagenIs meer dan wat de meeste hier drukken
![]()

idd bob en tom zeiden het ook al: het begint weer lekker kloteIk snap je teleurstelling wel een beetje.
Je moest eerst nog weer voldoen aan een bepaald gewicht, terwijl je je eigenlijk al hoort te concentreren op de lifts en dan lopen die ook nog niet zoals je wilt.
Die 217,5 kg op de "gewone" DL is toch wel nog een PR of deed je SDL ?
Ff ademhalen man en dan weer aan de slag![]()
maar de deadlifts waren sumo
ja klopt maar ik verhoogde maar met kleine stappen. maar de volgende wedstrijd moet er heel wat veranderen. moet deze fouten echt recht zetten.Toch goed gedaan, wist eigenlijk helemaal niet wat je had gelift. Dit is wel andere koek dan een beginnerswedstrijd.
Wat ik wel zie is dat je op bank en deadlift wat te hoog bent begonnen, dat geeft geen vertrouwen voor je volgende beurten. Maar komt goed volgende wedstrijd.
thankx mangokhan nette wedstrijd man jammer van de fails. filmpjes heb ik geupload
idd dat is nu voorbij, nou kijken wat er aan staat te komen.Klasse prestatie. Aan die fails niet teveel vasthouden; komt vanzelf wel goed.![]()
thankx, volgende keer wat lager beginnenHelemaal niet slecht gegaan. Inderdaad voor je vertrouwen fijner om een iets meer zekere eerste beurt te maken. Zeker sterke wedstrijd!
thankx sandro
thankx sandro, maar voelde me eigen als 16 jarige toch sterkermooi man! zijn resultaten om trots op te zijn! zeker op jouw leeftijd!

haha thankx vortexxShit ik zie het nu pas.
Nog gefeliciteerd met je verjaardag man![]()

