- Lid sinds
- 23 feb 2013
- Berichten
- 1.417
- Waardering
- 1.221
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Dat is best wel zwaar en ook erg confronterend vind ik altijd. Heb het meerdere malen meegemaakt maar het blijft zwaar. Sterkte.
Sterkte ermee Hill! Heb dit ook een aantal keer meegemaakt. Went nooit...ondanks dat men inderdaad een prachtige leeftijd en goed leven heeft gehad.

Dus ik heb even in je log gekeken. Elke keer als ik nu een nieuw tabblad open zie ik je profielpic pontificaal in beeld, lekker handig als je even wat aan collega's laat zien![]()

Heel veel sterkte meid.
Ik weet wat het is helaas... Ook hoe het is om zo een teer hoopje te zien...
Wij zullen het binnenkort ook wel mee gaan maken met oma.. 99 jaar en het lijf is echt op. Maar zeherkent ons nog wel gelukkig.
Maar het is gewoon heel moeilijk om mee om te gaan.![]()

Beter dat dan een of andere halfnaakte kerel lijkt me...


Dus weinig zin om te loggen, maar er viel ook niets te loggen aangezien ik niet ben wezen gymmen

)









Ik voel me algeheel mehh, maar vooral de hoofdpijn is niet te doen. Dus maar weer lekker para's en ibu's slikken, beste vrienden met hun lately


Zo'n mannen uitspraakDit griepje stelt niks voorAls het goed is dan heb je na vandaag het ergste gehad
![]()
Alleen wanneer ze zelf ziek zijn is het zeer ernstig.Onderschat een mannengriepje niet.Zo'n mannen uitspraakAlleen wanneer ze zelf ziek zijn is het zeer ernstig.
Dit griepje stelt niks voorAls het goed is dan heb je na vandaag het ergste gehad
![]()
Al mee naar de huisarts geweest? Klinkt een beetje als R.A.
Begrijpelijk dat je niet naar de gym geweest bent wanneer je je zo voelt.
Goed dat je voeding, oke op gisteren na dan verder wel goed was en je shape vrij stabiel. Is wel eens anders geweest dus dus das wel een vooruitgang
Met griep kun je trouwens het cutten ook goed oppakken![]()
Maar door de week echt braaf overdag weinig gegeten en niet vanalles waar ik maar zin in heb. En ook in het weekend zoveel mogelijk gedacht om kcal en hoeveelheid. Zo'n mannen uitspraakAlleen wanneer ze zelf ziek zijn is het zeer ernstig.

Zo'n mannen uitspraakAlleen wanneer ze zelf ziek zijn is het zeer ernstig.

Net zoals; in het begin doet het even pijn, maar het wordt vanzelf lekker![]()

Hopelijk snel weer van alle pijntjes af!Komt inderdaad wel goed
Nee, alleen twee jaar geleden ofzo toen mijn teengewricht ook zo ontstoken was en ik last had van pijnlijke voorvoeten. Toen doorverwezen naar podotherapeut voor zooltjes. Die constateerde een doorgezakte voet / overbelasting. Dus verder geen aandacht aan geschonken. De pijnlijke vingers komen eens in de zoveel tijd voor, vooral als ik bijv. Pun veel heb gemasseerd, of veel in het huishouden heb gedaan qua poetsen e.d. waarbij m'n vingers dus belast worden. Daarom heb ik eerder het gevoel dat het een soort van overbelasting is (of iig graag wil dat dat het is).
Ik heb echt een gruwelijke hekel aan de dokter / ziekenhuizen enzovoort. Dus als ik dat kan vermijden heel graag. Ik ben niet echt het type voor ziek zijn, ik mag hier graag klagen over m'n ditjes en datjes, maar in real life bikkel ik graag door en zal ik niet gauw ergens over klagen dan wacht ik gewoon af tot al dat gedoe weer achter de rug is en laat ik mij er verder niet teveel door beinvloeden.
De gedachte aan naar huisarts gaan en onderzoeken in ziekenhuis alleen al vind ik overdone voor mezelf. Het valt in mijn ogen vaak wel wat mee, als het om mezelf gaat.
Jaa precies, ik vond het zelf ook niet slecht dat ik het redelijk goed kon doorpakken. Heb wel gewoon iifym gedaan en niet geteldMaar door de week echt braaf overdag weinig gegeten en niet vanalles waar ik maar zin in heb. En ook in het weekend zoveel mogelijk gedacht om kcal en hoeveelheid.
![]()

Net zoals; in het begin doet het even pijn, maar het wordt vanzelf lekker![]()
hahahah verdomme zeg 
Hopelijk snel weer van alle pijntjes af!
Vond dat je al een mooie shape had laatst. Ben benieuwd hoe het straks zal zijn![]()
Weer n beetje bijgelezen hier
Ik heb hetzelfde meegemaakt met mijn moeder.....je staat daar zo machteloos aan dat bed.
Zoveel emoties......
Het komt wel weer allemaal hoor.....je bent nou eenmaal niet van ijzer![]()

Plateloaded Pulldown SS Front raises SS Side raises
1x15x40
3x15x40 / 3x8x5 / 3x8x5
RDL SS BOR
4x10x20
Legextensions
1x12x18
1x10x25
1x8x32
1x8x39
DB Flyes SS DB Curl
2x8x5 / 2x8x5
Toen was het wel weer mooi geweest.
