- Lid sinds
- 12 mei 2009
- Berichten
- 1.452
- Waardering
- 1.286
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Volgens ligt er een wat ander probleem aan ten grondslag....

Volgens ligt er een wat ander probleem aan ten grondslag....
Van die 50mg wordt maar 10%-15% effectief opgenomen. Daarom zit er 50mg testosteron per dosis in androgel. Krijg je dus 5 tot 7 mg testosteron per dag in je bloed. De waarde die een normale man per dag produceert. 7 x 7 is dus 49mg per week en geen 350mg. Je weet echt niet waarover je spreekt.
Ik wilde 70 kg puur natuur aankomen. De reden dat ik toen die topic starte was omdat iemand die al jaren trainde zei: 'Wil jij echt 70 kg aankomen? Dan zou ik nu alvast beginnen met gebruiken'. Ik vond dat toen te vroeg en later heb ik besloten dat ik helemaal nooit iets wil gaan gebruiken. Totdat dit dexa geintje me geflikt is nu net. En ook alleen testim ofzo 3 weken en dan kappen.
Vragen mensen zich wel eens af of artsen niet gewoon net zo gek zijn als we het over ''acceptabele'' medicijnen hebben? Dat het t-woord taboe is begrijp ik. De vraag is ook waarom we eigenlijk nog zo achterlijk zijn dat we in de medische wereld alleen met afwegingen en uitstelgedrag te maken hebben en nog NOOIT genezing tot vandaag de dag. Ooit komt er een tijd dat we alle ''medicijnen'' gedag zullen zeggen en zullen de echte dokters (nanobots) voor het eerst verschijnen. Immortality en 1200 kg beltless back squat. Part one will start in 2029.Jaja, eigenlijk is het gebruik van hormonen per definitie gestoord. Maar dat ik aan de dexa zat kan ik niet even wegfilteren uit deze simulator heVragen mensen zich wel eens af of artsen niet gewoon net zo gek zijn als we het over ''acceptabele'' medicijnen hebben? Dat het t-woord taboe is begrijp ik. De vraag is ook waarom we eigenlijk nog zo achterlijk zijn dat we in de medische wereld alleen met afwegingen en uitstelgedrag te maken hebben en nog NOOIT genezing tot vandaag de dag. Ooit komt er een tijd dat we alle ''medicijnen'' gedag zullen zeggen en zullen de echte dokters (nanobots) voor het eerst verschijnen. Immortality en 1200 kg beltless back squat. Part one will start in 2029.
Dude! Jij hebt echt serieuze psychische problemen hoor. Jij hebt geen test nodig om je levels weer op peil te krijgen...
Jij hebt een fokking dwangbuis nodig man...
![]()
Opgelost bij deze...
Als dat zo is dan zou mijn mentale capaciteit dus een gezonde uitkomst bieden voor mijn lichaam, omdat ik dan van de medicatie afblijf.
Maar wat ik bedoel te zeggen is dat alle keuzes die wij maken letterlijk dat zijn, KEUZES. Er bestaat alleen geen op of onder maar altijd ergens daartussenin, continu bewegend. En wat psychische toestanden betreft, alle toestanden zijn zowel voordelig als nadelig, het is een kwestie van perspectief. Wil je absoluut genezen en problemen oplossen, fysiek en mentaal bij wie dan ook, dat gaat je zonder nanobots echt nooit lukken vriend.
En tot slot, steroiden zijn steroiden en allemaal even schadelijk (uitgezonderd synthetische shit), alleen door een hoger aantal dopingschandalen heeft testosteron (ten onrechte uiteraard) net wat meer taboe op zijn naam dan prednison. Jammer! In plaats van tijdsverspilling door zich af te vragen of vuur schadelijker is dan vuur moeten we harder werken aan het komende nanotijdperk.


