Guts
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 15 dec 2010
- Berichten
- 6.464
- Waardering
- 938
- Lengte
- 1m76
- Massa
- 99kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Oh, ik dacht dat hij in stilte met Sheiko bezig was. Niet spannend genoeg om te loggen en zo...


Yup
Ben gestopt man
, lijkt bijna of je er trots op bent.
Maar succes verder.
.
Nu eet ik als ik trek heb en in eerste 6 weken 10 kg eraf en nu nog een paar.
Kan wel begrijpen dat je als 18-jarige een te druk leven hebt om daar ook nog eens 3x/week 1 uurtje bij te gaan trainen.
Ik zeg nergens dat je je moet schamen want het is je eigen keuze(dat van teveel tijd in beslag vind ik maar een lulsmoes, maar goed).
Het leek in deze zin alleen alsof je er trots op was.



hoor ik vaak idd haha
haha dat moet ik ook leren idd, ach ik pak het ooit wel weer op joh.Het is ook allemaal niet makkelijk... dat sporten.
Het zou misschien een goede les voor je zijn om te leren doseren, nu is het altijd alles of niets geweest.
Verder... smolov
Zo dat is weer opgelost, die gaat weer trainen.![]()

yup, zo denk ik er ook overJe bent pas 18 joh. Gewoon doen waar je je oké bij voelt.
Squatracks zullen nooit vergaan.

He jammer, ik had wel steun aan iemand die het ook allemaal niet komt aanwaaien. Nou ja, het beste kerel! Don't be a stranger!
ik volg je log nog wel hoor, nice die 200 dead van je!
