Mr roboto
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 21 aug 2020
- Berichten
- 281
- Waardering
- 193
- Lengte
- 1m90
- Massa
- 119kg
- Vetpercentage
- 16%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Beste vriend 3500 is al te hoog, je bent een troll of je bent zwaar aan het gokken wat je allemaal denkt binnen te krijgen. Je eet te weinig en grijpt onnodig naar supplementen.Ten eerste ben ik 20. Ten tweede is 3500 kcal niet uit de lucht gegrepen. Ten derde ben ik niet 'actief', ik heb een kantoorbaan en ik heb de afgelopen weken zelfs niet gesport wegens prive omstandigheden. En stoer dat je me er zou uit eten, maar ik betwijfel het! Op een dag dat ik niet sport kan ik zonder moeite 4500 kcal eten. Er bestaat gewoon zoiets als een goede metabolisme en snelle stofwisseling. Over en uit.
Ik geloof em wel, waarschijnlijk neemt zijn brein alleen al 1000 kcal op.Beste vriend 3500 is veel te hoog, je trollt of je bent zwaar aan het gokken wat je allemaal binnenkrijgt.
Beste vriend... Ik ben wel wat ouder, vrouw en veel lichter, momenteel op non actief qua sport helaas... en vreet je er zo uit... juist omdat ik stofwisselingsproblemen heb.... Dus heb wel een idee waar ik over praat.Ten eerste ben ik 20. Ten tweede is 3500 kcal niet uit de lucht gegrepen. Ten derde ben ik niet 'actief', ik heb een kantoorbaan en ik heb de afgelopen weken zelfs niet gesport wegens prive omstandigheden. En stoer dat je me er zou uit eten, maar ik betwijfel het! Op een dag dat ik niet sport kan ik zonder moeite 4500 kcal eten. Er bestaat gewoon zoiets als een goede metabolisme en snelle stofwisseling. Over en uit.
Geen wonder dat je 63kg weegtHaha ongelofelijk. Je moet niet alleen je lichaam trainen, ook je brein hé! Ik ga toch niet meer dan 3500 kcal eten.... En ik eet zoveel eiwitten, meer kan je lichaam niet opnemen.

..Ik geloof em wel, waarschijnlijk neemt zijn brein alleen al 1000 kcal op.
Dus hij zit eigenlijk maar op 2500..
Zijn hoofd ziet er ook zo uit:
![]()
Brain zo groot dat het 80% van het BMR verbruik i.t.t. 20%.Ik geloof em wel, waarschijnlijk neemt zijn brein alleen al 1000 kcal op.
Dus hij zit eigenlijk maar op 2500..
Zijn hoofd ziet er ook zo uit:
![]()
Meer vetten en dan dus minder koolhydraten om op zelfde aantal calorien uit te komen?Ik had een vraag, wellicht dat iemand hier een antwoord op heeft?
Ben sinds 4 april begonnen met cutten. Ik begon op 69.7kg en zat tot 4 dagen geleden week op ~67 kg. Ik at tot vorige week ongeveer 2-2.5 gram eiwitten per KG , en ongeveer 55-60 gram vetten per dag en de rest koolhydraten. Circa 1750-2000 kcal per dag, wat meestal neerkomtop 600-700 kcal onder onderhoud. 2 dagen per week eet ik op of rond onderhoud.
Sinds deze week heb ik mijn vetten iets omhoog gegooit om de "1gram vet per kg lichaamsgewicht" die ik wel eens op dit forum lees te halen. Vervolgens ben ik 3 dagen achter elkaar 300/400 gram afgevallen, en nu de 4de dag heb ik hetzelfde gewicht als gister (66kg).
Ik weeg mezelf echt elke dag voor maanden en mijn gewicht is meestal gewoon stabiel, ook tijdens het bulken. Natuurlijk weeg ik wel eens een halve kilo zwaarder of minder zwaar, maar nu ben ik 1.2kg lichter dan 4 dagen geleden, en dit is dagelijks geleidelijk gegaan. Heel apart.
Het enige wat is veranderd is wat meer vetten ( pindakaas & avocados ).
Heeft iemand hier een verklaring voor ? Ik snap dat dit geen 1.2kg vet is, maar vooral watergewicht, echter vindt ik het toch apart, gezien ik maar ietjes meer vetten ben gaan eten.
Nee iedereen heeft een adaptieve metabolisme. Er kan wel een medische abnormaliteit zijn zoals te snel of langzaam werkende schildklier maar dat komt minder dan 5% voor.Ten eerste ben ik 20. Ten tweede is 3500 kcal niet uit de lucht gegrepen. Ten derde ben ik niet 'actief', ik heb een kantoorbaan en ik heb de afgelopen weken zelfs niet gesport wegens prive omstandigheden. En stoer dat je me er zou uit eten, maar ik betwijfel het! Op een dag dat ik niet sport kan ik zonder moeite 4500 kcal eten. Er bestaat gewoon zoiets als een goede metabolisme en snelle stofwisseling. Over en uit.
Ten eerste ben ik 20. Ten tweede is 3500 kcal niet uit de lucht gegrepen. Ten derde ben ik niet 'actief', ik heb een kantoorbaan en ik heb de afgelopen weken zelfs niet gesport wegens prive omstandigheden. En stoer dat je me er zou uit eten, maar ik betwijfel het! Op een dag dat ik niet sport kan ik zonder moeite 4500 kcal eten. Er bestaat gewoon zoiets als een goede metabolisme en snelle stofwisseling. Over en uit.

Ik kom iets heel aparts tegen. Weet niet of dit het juiste topic is, misschien is de sectie spiritualiteit beter op zn plaats:

Hoezo zijn het wappies?In de vorige eeuw had je Jasmuheen, maar dit soort wappies bestaan kennelijk nog steeds.
https://en.wikipedia.org/wiki/Jasmuheen
Iemand die duidelijk de weg kwijt is geraakt noem ik een wappie.
O ja, iemand die leeft volgens een meer spirituele filosofie die geheel anders is dan onze westerse levensstijl is een wappie.Iemand die duidelijk de weg kwijt is geraakt noem ik een wappie.
Nee. Dat zeg ik niet. Ik heb niks tegen een meer spirituele (levens)filosofie. Helemaal prima zelfs.O ja, iemand die leeft volgens een meer spirituele filosofie die geheel anders is dan onze westerse levensstijl is een wappie.
