ToPs_87
Cool Novice
- Lid sinds
- 12 feb 2019
- Berichten
- 127
- Waardering
- 130
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 94kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.



Goede vooruitzichten in ieder geval!Nee trainen gaat zeker gestaag door
Even geen inspiratie om te loggen, het wordt zoveel van hetzelfde steeds
Langzaam aan het toewerken naar de vakantie, mega druk met projecten op het werk dus DBB tijd is ook geminimaliseerd. Daarnaast wat lager in kcal natuurlijk om weer wat shreds neer te zetten in de vakantie en net zo hard te kunnen shinen als de zon
![]()

Lekker man!
Als ik het me goed kan herinneren, zijn jullie vorig jaar toch ook op Kos geweest?
( ik was er destijds zelfde week met GF, vandaar dat ik dit nog weet )
Griekenland heeft me in ieder geval nog nooit teleurgesteld!

Hier rust je trouwens denk ik wel lekker van uitKlopt, fysiek waren we er allebei, mentaal was alleen @HillR aanwezig
Was voor mij een beetje ongewild een fear and loathing on Kos Resort...
Take a litte tramadol (2100mg a day)
Mix with a little lyrica ( 2400mg a day)
Put some amitriptyline ( 25mg a day)
Get some ibuprofen ( 2400mg a day)
And add some paracetamol ( 4000mg a day)
And remember NOTHING
![]()
Of werd je alleen een beetje trippy?Klopt, fysiek waren we er allebei, mentaal was alleen @HillR aanwezig
Was voor mij een beetje ongewild een fear and loathing on Kos Resort...
![]()
And remember NOTHING
Take a litte tramadol (2100mg a day)
Mix with a little lyrica ( 2400mg a day)
Put some amitriptyline ( 25mg a day)
Get some ibuprofen ( 2400mg a day)
And add some paracetamol ( 4000mg a day)
Hij leeft nog, dan was het nog niet too much imoOh shit, haha vergeten dat die vakantie een grandioos succes voor je geweest is!
“You took too much man, too much, too much.”
― Hunter S. Thompson, Fear and Loothing in Las Vegas

dat is dan wel redelijk heftig jaa... wat was er dan gebuerd dat dit nodig was? Een hernia?Ik kan wel bevestigen dat hij meer dood dan levend was hoor.
Ik heb wel een paar keer een angstig moment gehad waarin ik bang was dat zijn lijf er mee zou gaan stoppen.
dat is dan wel redelijk heftig jaa... wat was er dan gebuerd dat dit nodig was? Een hernia?
en was hij meer buiten bewustzijn dan bij. Voor hem op zich wel fijn, want daardoor heeft hij de terugreis in het vliegtuig vrijwel niet meegemaakt.. scheelt weer 4 uurtjes pijn.Dat is inderdaad vaak wel het ding met hoge doses medicatie. Fijn voor jou maar minder fijn voor de mensen om je heen. Zelf snap ik ook wel als je niks meer kan doen zonder hevige pijn dat je dan maar meer blijft slikken...2e hernia inderdaad.
Het was niet nodig om zoveel medicatie te nemen.. maar hij kon niet eens meer lopen / zitten, had continu hele hevige zenuwpijn.
Dusja... net zoals met aas he: Up the dose..
Anders dan de vorige hernia kregen we op Kos van de dokter timereleased tramadol.. en dat helpt niet heel snel, maarja, als je steeds meer neemt bouwt die dosering wel op.. uiteindelijk stopte zijn lever er zowat mee..en was hij meer buiten bewustzijn dan bij. Voor hem op zich wel fijn, want daardoor heeft hij de terugreis in het vliegtuig vrijwel niet meegemaakt.. scheelt weer 4 uurtjes pijn.
Take a litte tramadol (2100mg a day)
Mix with a little lyrica ( 2400mg a day)
Put some amitriptyline ( 25mg a day)
Get some ibuprofen ( 2400mg a day)
And add some paracetamol ( 4000mg a day)
]
Ik snap dit volledig. Ik heb in Mn rug zowel wervels gebroken als hernia’s gehad. Maar vorig jaar februari had ik een hernia. Die zo pijnlijk was... als je mij de keus had gegeven van “alle medicatie met 50 procent kans op leverfalen of die zenuwpijn voelen”. Ik zonder pardon die medicatie per direct had geslikt. Breken van drie wervels is nu bijna 8-10 jaar geleden tijdens een ongeluk. Dus durf niet te zeggen dat breken minder pijnlijk was. Maar zeker niet pijnlijker als die ene fucking hernia. Ben hedendaags soms nog steeds bang voor die pijn haha.
Al die lui daar zullen wel gedacht hebben 

Goed vooruitzicht en gelijk heb je, dat je met sommige dingen rustiger aan doet.
Monster ben je toch al, kwestie van maintaining en in juni lekker er van genieten
![]()

20x50
12x90
10x130
10x170
10x210
08x220 lol beetje smokkelen hier en daar, maar wel leuk om te doen
10x130
10x90

